Wpis z mikrobloga

Elo Mirki, mam problemik. Lubię słuchać nocą głośno muzyki, oglądać jakieś gówna, więc w grę wchodzą tylko słuchawki. Lubię to robić na stacjonarnym kompie, ale od jakiegoś czasu wyjście jack 3.5 z przodu zaczyna wariować i "łapie" tylko w jednej kombinacji, czyli ewidentnie wyjście poszło się #!$%@?ć. Męczy strasznie, bo jeden niekontrolowany ruch i dwie minuty "szukam sygnału". Tył działa raczej dobrze, choć czasem wydaje mi się, że przy słuchaniu na głośnikach jakby momentami ciszej grało, ale to raczej sprawka korektora. I teraz pytanie czy istnieje jakaś przejściówka USB - Jack czy może spadki mocy będą wyraźne i gra nie warta świeczki? Może rozdzielić sygnał z tyłu, ale wtedy musiałbym też użyć przedłużacza Jack - Jack i też pytanie czy nie będzie spadku na jakości? Nie wiem jak to ugryźć, bo używam słuchawek praktycznie codziennie i strasznie to męczy. Wymiana płyty głównej też mi się nie uśmiecha, bo nie wiem czy znajdę coś pod i5-3470 i GTX 960 w wersji mini, bo buda marketowa - ledwo GTX-a wcisnąłem.

#pc #jack #plytaglowna #problem #pomocy
weeden - Elo Mirki, mam problemik. Lubię słuchać nocą głośno muzyki, oglądać jakieś g...

źródło: comment_L0HNLHthAXcv7FM4SYt2WRlT7uOyd7sy.jpg

Pobierz
  • 3
Tanie karty na USB to straszny syf, nie wchodziłbym w to. Zwłaszcza, że słuchasz na słuchawkach. Wiele kart traci napięcie na wyjściu, a do tego zakłócenia typu syczenie, piszczenie itp. Najtańszy sposób to przedłużka "jack in" do "jack out" (max 1M) i puść ją od wyjścia z tyłu -możesz wyczuć stratę w zależności od słuchawek jakich używasz. Druga opcja to jakiś panel z czytnikiem i dodatkowe wyjścia jack, które wpinasz pod płytę