Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Planuje zrobić swoje własne biurko pod komputer.

Mam do dyspozycji blat kuchenny 2.10m x 60 cm

Nie posiadam jeszcze żadnych nóg. Myślałem by wykorzystać ze starego biurka szuflady, ale mam małe obawy do nich z tego względu że są małe gabarytowe 40x37 cm o wysokości 70 cm.

Na chwile obecną w głowie mam dać z prawej strony blatu dać szuflady, i 4 nogi dać.

Blat kuchenny jest wytrzymały więc nie jestem pewien czy nie mógłbym użyć tylko 2 nóg?

Ktoś poratuje dobrą radą? sugestią?

#diy #gamingcontent #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Andrejrooo gree aktualnie leży oparty i zawalony w budzie. Jeśli cię ratuje to mogę Ci zrobić zdjęcie kawałka blatu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Smad: ludzie się będą #!$%@?ć, że blat na biurko... ojacie jakie śmieszne
sam tak zrobiłem jak robiłem kiedyś swój kącik na wymiar i blat daje świetnie radę. Jeżeli pod pojęciem szuflady rozumiesz słupek z szufladami o wysokości (słupka) 70cm to spokojnie wystarczy jako podparcie z jednej strony, a na drugą dasz te dwie nogi. Oczywiście nie będzie można na tym stawać, ale kompa i monitor spokojnie utrzyma
No i oczywiście jeśli
  • Odpowiedz
@sherkhaan: Chce na nim położyć kompa, wzmacniacz Który waży też swoje ( +/- 10 kg), z tych najcieższych rzeczy... Dla tego się zastanawiam czy postawić go na 2 czy 4 nogach.

Zastanawiam się nad takimi nogami.
  • Odpowiedz
@Smad: właśnie spojrzałem i uzmysłowiłem sobie, że ten blat ma mieć ponad 2m... faktycznie bez podparcia na środku może jebnąć xD
ja bym jednak złożył na początek bez i sprawdził jak bardzo się wygina - nogi możesz w każdym momencie wstawić
  • Odpowiedz
@sherkhaan: Dokładnie, jest długi więc może być ciężko jeśli będzie stał tylko na 2 nogach i podpardzie z szuflad.

Zastanawiam się właśnie czy dać takie nogi jak wyżej pokazałem czy dać może drewniane własnej roboty... Jak będzie lepiej wyglądać. Szuflady są czarne ale je bym też okleił co by nie wyróżniały się.
  • Odpowiedz