Wpis z mikrobloga

@Droper Cała trylogia dobrze trafia w moje poczucie humoru, dla mnie solidne 9/10 (konana jeszcze nie czytałem)

@WujekL To co znajduje się na zdjęciu to w sumie pierwsze książki które w ogóle kupiłem (wcześniej wypożyczałem z bibliotek). Co do reszty twórczości Pilipiuka - czytałem jeszcze Trylogię o kuzynkach ale znudziły mnie przy drugiej części więc oddałem. Może kiedyś sprawdzę Oko Jelenia ;)

@draqul Propsy, miłego dnia Mirku ;)
@Blaskun no właśnie to już jedna z tych "nowych" i tego nowego-imo wypalonego Pilipiuka.
dlatego serdecznie polecam Ci oko jelenia, norweski dziennik, serie Wampir z M3 itp.
nowe to imo gnioty.
@EscPL IMO bardzo słabe... Patrząc na na przykład fenomenalne Oko Jelenia i stawiając obok Wedrowycza... Jakby jedno pisał dorosły, wykształcony pisarz a drugie gimnazjalista z talentem.
@maciejasty tu się nie zgodzę Ale to subiektywna opinia. Trudno napisać 7 książek żeby pewne elementy się nie powtórzyły, ale z założenia książki Andrzeja są lekkie i przyjemne(w odróżnieniu np od Grzędowicza i Pana Lodowego Ogrodu). Ja osobiście preferuje lekką (w czytaniu) fantastykę, Oko Jelenia idealnie się wpisuje w typ mojej ulubionej książki :)
@WujekL: pierwsze tomy opisujące realia życia w XVwiecznej skandynawi, nawiązania do alchemi, różności formy życia we wszechświecie to złoto. Po pierwszym tomie kupiłem całą resztę z automatu. i trochę żałowałem. opisy romansu młodych były aż mdłe i strasznie powtarzalne. książki czytało się do końca świetnie ale z pominięciem tych akapitów
@maciejasty Ok, Tu masz rację - ja osobiście i tak często scrollouje wzrokiem pewne elementy książki więc nawet nie zwracam uwagi na tego typu elementy, jeśli zaczyna się jakiś nudny opis to przelece tylko wzrokiem i czytam dalej :) tak czy siak książki warte przeczytania, a że większość jest dostępnych w bibliotekach to i mi pozycja "must see" :)