Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie są progi punktowe na UJ na prawo zaocznie? pisałem maila gdzieś tam i mi odpisali że decyduje kolejność zgłoszeń. czyli co, po prostu tylko muszę mieć zdaną maturę i być szybki w momencie startu rekrutacji? i czy znacie progi dla zaocznego prawa na UEK, ewentualnie studia na śląsku?
#uj #krakow #prawo #studia
  • 12
  • Odpowiedz
@ninetyeight: Zaoczne to prawo "kto pierwszy, ten lepszy" i gówno ich obchodzi, czy przychodzi mądry człowiek, który po prostu musi np. jednocześnie podjąć pracę, czy karynka z portfelem od rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninetyeight: raczej tak, rekrutowałam się na WPiA ale na prawo własności intelektualnej i nowych mediów tyle, że dziennie i z tego co pamiętam to na normalne prawo w trybie niestacjonarnym liczyła się kolejność zgłoszeń + opłata rekrutacyjna
  • Odpowiedz
@ninetyeight: aaa no i jeśli Cię to interesuje, to z tego co widziałam po znajomych ze swojej klasy z liceum o profilu typowo prawniczym, to częściej wybierali UEK pod względem poziomu, UJ to wiadomo hehe prestiż, najlepszy widział prawa etc, dlatego zawsze taki sralnik jest przy rekrutacji bo jednak ładniej wygląda papierek ukończenia UJ. ceny za semestr horrendalne, opłaty za wszystkie egzaminy i inne takie bzdety tak samo, UEK chyba jest
  • Odpowiedz
ale dupcysz za głupoty, jak ma się ambicje i robi coś ponad to czego uczą na uczelni to na pierwszym roku studiów na 1/2 etatu jako junior chociażby w JS albo w Pythonie zarobisz więcej xD


@paniprocesor: Ja pisałem o branży prawniczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz