Wpis z mikrobloga

@KornixPL: Chyba w sierpniu będzie jeszcze ten ostatni rzut, co zawsze zostawiają chyba 5 czy 10% środków. Ale to by trzeba było w #!$%@? szczęścia, w styczniu 90% budżetu rozeszło się pierwszego dnia przyjmowania. Chociaż próbować warto, ja dostałem w tym roku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KornixPL: najlepiej do podskocz sobie do jakiegoś doradcy kredytowego, to powie ci na 100%, bo ja sam się nie orientowałem w tym za bardzo, więc skorzystałem. Nie wiem, czy wszyscy tak mają, ale mój pobierał opłatę za usługę przy samym kredycie, więc takich ogólnikowych informacji na pewno udzielą za friko.
Ja wiem, że sam wniosek musiałem złożyć konkretnie 2.01.2018, żeby była jakakolwiek szansa. Zresztą do MDM są w ogóle inne
  • Odpowiedz
@aksal89: Właśnie nie mam jeszcze nic zaczętego, mam doradcę, ale nie rozmawiałem z nim jeszcze o MDM, wniosek kredytowy będzie wypełniony dopiero po 10 kwietnia więc teoretycznie mam czas, ale z drugiej strony koleżanka - podobno bo wiadomo jak to jest czasami z #logikarozowychpaskow - biegała kilka miesięcy, żeby na koniec dostać 1600 PLN
  • Odpowiedz
@KornixPL: coś mi się nie chce wierzyć, bo dopłaty są chyba procentowo od wartości mieszkania, ja dostałem prawie 10% wartości mojego. No ale chyba nic więcej konkretnego nie powiem, polecam podpytać doradcę.

Ewentualnie gdyby trzeba było poczekać ze złożeniem wniosku o kredyt to możesz jeszcze zrobić tak jak ja - umowę wstępną na mieszkanie podpisałem z deweloperem w październiku jeszcze, ale dogadałem się, że wpłaty zacznę od lutego dopiero, bo
  • Odpowiedz