Wpis z mikrobloga

Właśnie policzyłem że moja koparka zwróci się po 64 miesiącach czyli po 5 latach i 4 miesiącach. Jak to jebnie jeszcze bardziej to trzeba będzie dopłacać do rachunku za prąd. Na dzień dzisiejszy koparka daje mi 315 zł czystego zysku na miesiąc. Wystarczy że btc będzie kosztowało 6,5k i moje 315zł znika. ( _)
#kryptowaluty #bitcoin #mining
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plaisant: Wiem że wolisz nie sprzedawać ale nie ma żadnego ekonomicznego logicznego czy jakiegokolwiek przesłąnia aby teraz wzrosła opłacalność kopania.
Dokładnie odwrotnie. A ludzie nie sprzedają GPU teraz na tak ogromnych cenach to nie wiem na co liczą? Na jakiś cud? Że eth bez powodu na 3000$ wywali? ;))
Mówię ci będziesz wdzięczny, sprzedaj teraz na szczycie ceny a za pieniądze kup coś, dzieciom ;)
Będziesz żałował za niedługo
  • Odpowiedz
A to co ty chcesz zrobić to zwykła spekulacja.

Poważnie zaoszczędzisz dużo pieniędzy jak teraz sprzedasz karty. Wiem co mówię. Z resztą jako jedyny tak pisałem na mirko miesiąc temu to wszyscy mnie wyśmiewali że głupoty gadam ;)


@cyberpunkbtc: Dokładnie miesiąc temu chciałem sprzedać koparkę ale już miesiąc temu był wysyp. Teraz jest już za późno. Wiesz ile widzę koparek codziennie na grupach, koparki których nie ma na allegro i
  • Odpowiedz
"...ale to co teraj już się dzieje to katastrofa dla ludzi. Za pół ceny oddają a nikt tego nie chce kupić."
@plaisant: Czyli za jakiś czas zaczniemy odbijać jak zawsze gdy jest panika (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@jurek-xd: Akurat zjechanie kart z koparek to trochę mit.
Nieistotne że długo kopią, tam nie ma się co psuć od kopania. Ewentualnie kondensator ale to można tanio naprawić.
Wiele bardziej zabójcze dla karty jest codzienne włączanie i wyłączanie. Wtedy mogą się mikrostyki przy rdzeniu od zmian temperatury zniszczyć. Częste zmiany temperatury kary są gorsze niż jak jest ona włączona i ma jedną temperaturę

Za pół ceny oddają a nikt tego nie chce kupić.( ͡
  • Odpowiedz
@koferdam_bezpieczenstwa: ja mam podobnie bo w zeszłym roku stałem przed dylematem czy kupić sobie mazdę mx5 dla zabawy czy kupić kilka koparek. Na chwile obecna zarobiły na siebie gdzieś około 70%. Nigdy bym nie brał kredytu na kupno koparek. Obecnie mam trochę sprzętu który coś tam robi. Zobaczymy za rok dwa.
  • Odpowiedz
Wystarczy że btc będzie kosztowało 6,5k i moje 315zł znika. ( _)


@plaisant: Cena btc nie ma znaczenia. Opłacalność kopania była wyższa przy cenie 2k$ niz przy 8k$.

Z ciekawości - jeśli trzymasz monety to po co koparka? Nie lepiej po prostu kupić monetki jeśli wierzysz, że urośnie? :)
  • Odpowiedz