Wpis z mikrobloga

Cała moja rodzina jest tutaj. Zarabiam 14 funtów na godzinę. I nie wiem kto niby na kogo patrzy spod łba, bo na pewno nie Anglicy na Polaków. Kolejna teoria wykopowych piwniczkow, którzy bazują na historiach przeczytanych na internetach, albo opowiadań jakiś patologicznych kolegów, co to wyjechali tam na kuchnie na 3 miesiące bez angielskiego.

Pozdrawiam :)
@sosiek90: no #!$%@?, ale taka prawda. Tak samo jak Polacy się #!$%@?ą na Ukraińców tak samo samo oni na nas. Taka prawda.

@Marshall1337: nie, jest różnica. Ponadto co z tego, że tam x razy więcej zarabiasz jak wydatki o x razy większe?
Tam uzbierasz żyjąc jak szczur, tak jak Ukraińcy u nas żyją. w 10 w jednym 12m^2 pokoju w warunkach jak w obozie... Normalne życie wygląda wszędzie tak samo.
@Lorenzo_von_Matterhorn:

Polacy się #!$%@?ą na Ukraińców, bo to Polscy. W Anglii od zawsze miałeś multikulturalizm i jest zupełne inne podejście. Człowieku, mieszkam tu już 11 lat i mówię Ci jak jest, ale widzę, że kurczowo trzymasz się swojej racji, mimo, że nie masz doświadczenia. No nic. Mi tu jest dobrze, dobrze się asymiluje z Anglikami i na pewno do Polski nie zamierzam wracać.

A co do wydatków, to prawda jest taka,
@sosiek90: ale #!$%@?, w UK mają straszny ból dupy o polaków i jesteś tam traktowany jako podczłowiek. I nie, nie przyjeżdżałem tam pracować. Oni wolą inne nacje, które mają #!$%@? na prace. Nie ogarniam ich toku rozumowania, lepiej kraść niż pracować? Chyba dla nich tak.