Wpis z mikrobloga

czytam na reddicie przebieg tego pożaru w Rosji w Kemerowie: https://np.reddit.com/r/watchpeopledie/comments/87aabg/fire_in_shopping_mall_in_kemerovorussia_kills_64/dwbjgvj/

i dochodzę do takiego momentu:

Children were accompanied by their teacher and one other man (maybe woman, no info) but they (teacher and other) didn't want to see these films so they told cinema staff to block the doors of two halls so children can't run from halls to somewhere unattended. Then they went shopping while children were watching the films


JPRDL, ja rozumiem, Putin Putinem, Rosja Rosją, ale w tym narodzie naprawdę jest głęboko zakorzenione traktowanie innych jak bydła. Gruz zapakować, drzwi zaplombować i chwatit! Moja matka i ciotki były nauczycielkami i zdarzało się, że jeździły z nimi jako opiekunki na kolonie i takie coś nawet by im przez głowę nie przeszło.

Rosja to stan umysłu. I dalej żyje w gównie.

#rosjatostanumyslu #rosja #rosjazyjewgownie
  • 2
@Tranq: Oni tak maja od setek lat i inaczej nie potrafia. To jest cywilizacja Bizantyjsko Turanska, dla nich ludzkie życie nie ma żadnego znaczenia i wartosci, a ludzie sa do tego przyzwyczajeni. Dla ludzi ktorzy zarzadzaja tym burdelem ich obywatele sa gorsi niz szczury.
@Tranq: Oglądałem parę miesięcy jakiś filmik Ukraińca który mieszka u nas ale był o siebie i nagrał jak wygląda centrum handlowe w jego dziennych stronach. Pokazywał na nim właśnie drzwi ewakuacyjne które były zapięte na łańcuch xD