Wpis z mikrobloga

a ja pier**** ogladanie reprezentacji z jakims banderowcem na boisku. Dziekuje Panie Nawałka, dobranoc
#mecz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BuzieWidze Ale ma polskie korzenie. Co ma zrobić z tym, że Polsce sobie zniknęło i granice się przesunęły? Przypominam, że kiedyś nasz zasięg kulturowy sięgal daleko na wschód i nie można zapominać o tamtych ludziach. Ma polskie korzenie, mieszka i gra w Polsce, mówi po naszemu i szanuje naszą kulturę. Co ci nie pasuje?
  • Odpowiedz
@Maliszak: nie, ukraincy tylko mordowali naszych rodaków, gwałcili kobiety, nabijali dzieci na pal. To nic takiego, trzeba ich kochac i im pomagac. Ty musisz miec straszne kompleksy ze cisniesz od przygłupów kogos kogo nie znasz. No ale to internet, tylko tu mozesz to zrobic, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@BuzieWidze: a Polacy tylko piją i kradną.
~40 mln Ukraińców nie lubisz, bo nas mordowali? Niemcy też nam to robili, Rosjanie, pośrednio Anglicy i Francuzi. W takim razie powinniśmy wszystkich nienawidzić.
  • Odpowiedz
@4lord: Ale ukraińcy jako jedyni udają że nic się nie stało i to nie oni. Pomniki jeszcze tym swoim gownianym przodkom stawiają. Dla mnie to podludzie. A co do pozostałych to też jakoś za nimi nie przepadam, ale ukraincy w tym zdecydowanie przodują
  • Odpowiedz
@BuzieWidze: Tylko należy odróżnić rządy oligarchów, banderowców, innych rusofilów i zwykłych ludzi. Ty natomiast wrzucasz ich do jednego wora. W dodatku Tarasa, który ma polskie korzenie i gdyby granica IIRP nie zmieniłaby się to urodziłby się i wychował od początku jako Polak. Państwo Ukraina to bardzo skomplikowany twór i nigdy nie można patrzeć na jego strukturę ogólnie.
  • Odpowiedz
@4lord: Jak dla mnie ukrainiec zawsze bedzie ukraincem. Zwykły sztuczny twór bez historii, i nie wazne do ktorej z grup się zalicza. Takie jest moje zdanie. W moim miescie akurat jest troche tej zarazy i jak na nich patrze to tylko utwierdzaja mnie w moim przekonaniu co do nich. A co do Tarasa, to przyznaje ze mozliwe ze strzeliłem gafe. Nie znam jego historii, nie czytalem o nim, ale jak
  • Odpowiedz