Wpis z mikrobloga

Bawi mnie taka jedna rzecz na tym yt. Wszystkie kanały które opierają się na komentowaniu dram czy te mniejsze czy te większę nagle wszyscy zaczeli nagrywać filmiki o kulfonie. Ale gdzie byli wczesniej? No może z wyjątkiem tego Spysińskiego który jeszcze pod koniec 2017 coś tam nagrał i pózniej też cos o nim nagrywał. A reszta? obsrańcy tak można ich podsumować na czele z Wardęgą to też niezly cwaniak. Wszystkie shoty były już dostepne od 3 miesiecy i nagle teraz sie obudzil zeby o nim nagrac? Tak samo lordoza, medusa i bombel. Rafonix jeszcze 3 miesiace temu plastus go rajdował a on mu coś takiego: Ty ale bym z toba guralka zjadł, ty gural dzieki mordo za rajda. Medusa: dzięki stary za rajda. Bombel szkoda słow, tak mu się pucował że jap*** nawet się pokłocil z Polakiem przez niego, to wszystko było tego warte? Chociaż w sumie bombel to jest prostytutka na fejm i nic innego TFUU. Podsumowując - wszyscy siebie warci
#gural #patostreamy
  • 9
@eldo23: myslisz młody człowieku że moje życie opiera się na oglądaniu streamów i shotów na yt? Szczerze powiedziawszy nawet #!$%@?ów i Blowka nie oglądam mimo, że to 2 i 3 kanał a Ty mi mówisz czemu nie reagowałem bo jakiś hmm.. #600 kanał pod wzgledem wielkości już dawno brzydkie rzeczy robił? Napisałeś do mnie maila w tej sprawie?

Pewnie Cię to dziwi, ale jakieś 98% społeczeństwa przed dramą nie wiedziało kto