Wpis z mikrobloga

Motomirki, jest tu jakiś posiadacz #cbr 600 F4? Szukam dla siebie pierwszego moto, akurat mam okazję kupić taki w świetnym stanie. Zdania na temat tego czy ten sprzęt nadaje sie jako pierwszy są mocno podzielone, a co wy myślicie na ten temat?
#motocykle
  • 16
  • Odpowiedz
@Jadzia: olej w glowie, pokora i nieprzecenianie swoich umiejetnosci. Wtedy mozesz zaczynac chociazby od litra.
Chociaz osobiscie uwazam, ze pozycja na sporcie jest srednio wygodna do nauki ale moze to kwestia tego, ze nie jestem fanatykiem sportow do zwyczajnej jazdy
  • Odpowiedz
@Jadzia zacząłem w poprzednim sezonie właśnie od cbr 600 f4 i nie żałuję. Jeździ mi się wyśmienicie, pozycja nie jest wcale tak męcząca. Trasy po kilkaset km pokonywałem bez problemu. W poprzednim sezonie przejechałem ponad 10kkm i jazda nadal sprawia mi przyjemność. Oczywiście jazda z rozwagą przede wszystkim. Oprócz kilku uślizgów tylnego koła, kilku przestrzelonych zakrętów (hamowanie na zakręcie i jego wyprost) i małej gleby na postoju to wszystko ok. Jak
  • Odpowiedz
@zolwik89 dokładnie nie pamiętam ale mój max to był coś koło 900km w jeden dzień a robiłem sporo bo w 10 dni przejechałem ponad 5kkm. Po jeździe najbardziej odczuwałem mocny szum w uszach bo jeździłem bez zatyczek a mam dosyć głośny tłumik i do tego szum powietrza. I do tego prawa ręka mi dretwiała. A tak poza tym to nic więcej. Wieczorami po zakwaterowaniu jeszcze było mało i sobie zwiedzaniem okolice
  • Odpowiedz
@Mixan Tyle to ja wiem, po 20 minutach jazdy chyba bym rzucil motor w krzaki i wrocił do domu. No ale mysle ze jak ktos ma 160cm i wazy 65kg to z jego perspektywy moze byc wygodniejszy. Krótsze ramiona to i kierownica wydaje się szersza (nawet pomimo że kąt jest nadal ten sam) itd.
Sporty są robione pod niskich ludzi.
  • Odpowiedz
@NYCQueens: Mnie kąt w nadgarstkach doprowadza #!$%@? do szału, tak samo jak pozycja kolan. Jeździłem litrowa cbrka i zdecydowanie to nie dla mnie - 193cm wzrostu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz