Wpis z mikrobloga

#uw wyjasni mi ktos jak to jest z tym mismapem? coraz bardziej dochodze do wniosku ze bylbym w stanie pociagnac dwa kierunki i na dobre by mi to wyszlo, ale ze strony mismap nic nie idzie sie dowiedziec a mam kawalek drogi na banacha. jak tam aplikowac? normalnie przez irk? w jaki sposob ustalane sa progi?
  • 10
@koostosh: to cos sie chyba pozmienialo, bo jeszcze z dwa lata temu slyszalem ze niektorzy np. obchodza wysokie progi na informatyke wybierajac ja wlasnie przez mismap. w kazdym razie dzieki wielkie, w takim razie chyba sprobuje bo co mi szkodzi
@XD__: najbardziej mnie ciagnie matma+kognitywistyka, i w sumie jesli jestes w stanie doradzic to chcialbym tez wiedziec czy takie polaczenie ma sens, z tego co wyczytalem to ta kognitywistyka uw to powinno byc cos bardzo podobnego do tego co po angielsku nazywa sie neuroscience, mam racje?
@g1venchy: znajdź sobie grupę mismapu na facebooku i tam pytaj. Ogólnie jest rejestracja przez IRK, mismap ma swój własny próg na cały mismap, ale nie jest on super wysoki. Teoretycznie są progi na poszczególne kierunki wewnątrz mismapu, ale w praktyce dotyczy to tylko infy (właśnie po to, żeby wyeliminować 'tylne wejście'). O kogni najlepiej poczytaj sobie na ich stronie. Kogni to jest 'cognitive science' nie neuroscience.
@Cynomys: Ja 12 lat temu się rekrutowałem, byłem finalistą olimpiady a i tak się dostałem dostałem w drugiej turze, na szczęście nie wybrałem mat+inf, bo ludzie którzy wybrali taką kombinację zostali zwyczajnie wyruchani - MIMUW stwierdził, że nie zapisuje na wstęp do programowania (przedmiot obowiązkowy z pierwszego roku informatyki) mismapów, którzy nie mają kierunku głównego informatyka. Na szczęście byłem matematyka + biologia i wszyscy mieli gdzieś, na co się zapisuję, bo