Wpis z mikrobloga

To wyszło wczoraj, ale wrzucę na wszelki wypadek - a nuż ktoś jeszcze nie wie. IMO bardzo dobra i z dawna wyczekiwana decyzja by WG.

ST. Anti-abuse system update. Players who display "unsportsmanlike" behavior in battle (being AFK, damaging teammates, leaving the battle too early) will now be warned and punished by battle type limitation (co-op only), until they improve their behavior. Localization is underway.


#wows #worldofwarships
  • 13
@Bergkamp: @WG_Lumberjack: system raportów jest paranoją takie karanie może pomoże z najwredniejszymi, ale ja już nigdy nie wyjdę powyżej 0 za moją grę, na czacie nie udzielam się od dłuższego czasu, żeby nie prowokować, kręcę niezłe wyniki i jak dostaję pochwały od swojej drużyny za dobrą grę to w następnej spadam bo dostaję od przeciwnej. Sytuacja z przed paru dni: wygrana bitwa Simsem 1 miejsce pod względem doświadczenia ok 1900
@UbiQuityRegis: @Bergkamp: @WG_Lumberjack
w mojej opinii winna być możliwość zgłoszenia szczególnie destruktywnych czy chamskich graczy
na dziś takowej nie widzę
miałem ostatnio "przyjemność" dyskusji z jakimś gościem z Polski który zwyzywał mnie po polsku bo go celnie trafiałem
jak mu odpisałem po polsku to jeszcze bardziej się nakręcił
oczywiście zreportowałem go - ale co z tego jak mu tylko karma spadnie do 0?
naprawdę go to wzruszy?
to samo jest
@UbiQuityRegis: @#!$%@?: @TwojStaryToKorniszon: Może sprawdził by się system jaki jest w kanter strajku, czyli gracze na jakimś tam sensownym poziomie dostają opcje przeglądania meczy gdzie jakiś gracz został zgłoszony. Wtedy reporty by były bardziej sprawiedliwe. Niestety trzeba by mieć armie ludzi którzy by oglądali powtórki z meczy i decydowali, a to też jest pewien problem.

Dodatkowo oprócz blokowania gier z innymi można by blokować granie wyższych tierach (a nawet na
@datmoor: angażowanie społecznych modów ma swoje wady i zalety - jak wszystko
gdyby wytyczne były jasne to myślę że mogło by się to sprawdzić
np ban za TK z premedytacją
ban czasowy albo na wyższe tiery za TK nieprzypadkowy ale bez premedytacji
jakiś warning za TK przypadkowy
bany za chmaskie zachowania i bany za AFK lub zagrania typu "bot"

to jest krótki katalog zachowań które sa najbardziej irytujące
i jeszcze warny
@UbiQuityRegis: w zasadzie od roku gram głównie ddkami i nie patyczkuję się na czacie. Aktualnie mam +92, praktycznie nie zdarza mi się, bym dostawał skargi od przeciwnych zespołów, gdy przegrają, ale ciągle słyszę, że zdarza się to innym. Kwestia jest taka, że uwagi na czacie są tylko uwagami na czacie, goście w 90% przypadków wracają robić to samo - daleko od drużyny, pod siebie albo kontynuują wyprawę na J10.
Patent z
WG wtedy straci sporo graczy którzy przynoszą mu kasę więc nie ma opcji żeby to wprowadzili :D


@TwojStaryToKorniszon: W LOLu swego czasu był ogromy problem z złym zachowaniem ludzi na czacie, i jakoś powoli zaczęli to ogarniać, a nie słyszałem żeby od LOLa jakoś dużo graczy się odwróciło (opieram to na tym co mówili znajomi i filmikach na temat gier na yt, między innymi o hejcie w grach)

Wiadomo że angażowanie
@UbiQuityRegis: dokładnie, dlatego rzadko słucham "złotych rad" na czacie, bo zwykle dd (jesli oczywiście nie ma lotni w bitwie) ma najlepszy przegląd pola walki. Jak ogarnia się w jakimkolwiek akceptowalnym stopniu grę na niszczarkach to sam wiesz zwykle co najlepiej w danej sytuacji zrobić. Słupki idą mi wciąż w górę na ddkach, więc chyba coś w tym jest. :)