Wpis z mikrobloga

@gardzefantastyka 45 i pół, ale lubię nosić za duże buty (wygodnie mi tak), więc w tym przypadku 47
@SmallCaracan jakie znowu ciało? xD trochę mięśni, trochę więcej tłuszczu i tyle. Chyba mnie przeceniasz()
@drillResE co byś proponował na przyszły sezon? Podeślesz ewentualnie jakąś stronkę z modą dla młodych dorosłych?
@grandmasterRob: Ja nie wiem, czy Ty serio z tą stroną XD Ale albo chcesz iść w streetwear, albo w mens wear. Na Twoim miejscu szedłbym w to drugie ze względu na budowę ciała. Kup sobie jakieś sztyblety, fajne spodnie garniturowe z sieciówki, turtlenecka+płaszcz/katanę i kozak, takiego Cie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drillResE ze względu na budowę ciała - to znaczy jaką xD (serio pytam, nie mam pojęcia czy to dobrze wygląda, bo wg mnie za mało mięśni i za dużo tłuszczu bo mi już brzuszek wychodzi xD). Na pewno trudno mi będzie się przestawić, bo od zawsze miałem styl młodzieżowy, sportowy. Ale może raz na jakiś czas się skuszę na wyjście na miasto w stylu mens wear( ͡~ ͜ʖ ͡°
@grandmasterRob: od razu nie nakładaj sztybletów i wszystkiego z mens wearu, bo sam siebie będziesz się wstydził na mieście, chyba, że od razu CI to wpadnie w oko, ale wątpie. Jeśli Cie to nie satysfakcjonuje i wolisz bardziej na luźno wyjść to kup jakieś czarne spodnie (z dziurami/lub bez- bez różnicy), af1 white low, czarne/białe skiety (zależy od góry), do tego jakieś fajne basic hoodie, lub jakiejś fajnej marki jaką lubisz
@grandmasterRob: Ja wyznaję zasadę duże buty, szerokie spodnie, może być wąska nogawka. Smukłe buty, mogą być lekko dopasowane spodnie. Tutaj masz niestety proporcje #!$%@? poza skalę i wyglądasz jak kaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)