Wpis z mikrobloga

Nareszcie dotarł Mecool M8S PRO L z pilotem do sterowania głosem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pilot troszkę grubszy od #mibox, ułożenie klawiszy identyczne tylko dodatkowy przycisk do sterowania głosem. #chromecast kuleje ale jest aplikacja Miracast i można przesyłać ekran. W YouTube jak się sparuje kodem telefon i mecoola to też można castować. Pilot Android TV z telefonu działa też bez problemu, sterownie #spotify z telefonu też cacy. #netflix w 1080p bo #tvbox posiada DRM Widevine L1. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie ma tego obleśnego launchera od Mecool tylko normalny launcher Android TV znany np z Mi boxa.

Kupiony na #gearbest za ok €60: [[klik]](https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1592326.html?lkid=13569426)

Jak macie jakieś pytania co do tego pudełka to dajcie znać.
#kodiwpigulce #mecool #kodi
--

kodiwpigulcepl - Nareszcie dotarł Mecool M8S PRO L z pilotem do sterowania głosem. ( ...

źródło: comment_5WjwKg4HDknnMGGAW0cUPyfdVDAxUSPP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@dolar uaktywnia sie wyszukiwanie głosowe po przyciśnięciu. Także jak wejdziesz w YouTube i chcesz coś wyszukać to też głosowo działa.

Na ekranie głównym jak wciśniesz mikrofon i powiesz "włacz black mirror na netflix" to uruchamia Netflixa i Black Mirror. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@kodiwpigulce_pl Spoko, brakuje mi takiego czegoś. Do starego mecoola dokupiłem pilot z mikrofonem, ale guzik z mikrofonikiem nie uaktywnia nic. Trzeba jechać strzałkami po ekranie na ikonkę mikrofonu. Nie wiesz może jak można byłoby przypisać guzik z pilota do takiej funkcji? Mam wgrany android tv i nic nie mogę wymyślić.
  • Odpowiedz
Ktos moze testowal czy (jak) dziala sterowanie glosem w wybieraniu programow np. w player.pl albo IPLA czy w innych tego typu ?
  • Odpowiedz