Wpis z mikrobloga

@JachuPL: Dzięki, przekażę i wytłumaczę sens komentarza, później powiem, że będzie dobrze i nadal Ci się podoba ;). A tak serio, to co jest "done before deadline"? Pytam, bo wiem jaki był przebieg pracy, więc zobaczymy co się komu nie podoba ;)
  • Odpowiedz
@adrael: generalnie książki wydawnictwa O'Reilly mają na okładce różne zwierzęta rysowane w takim stylu jak ten przepiękny kruk i od razu skojarzył mi się z różnymi przeróbkami tytułów książek tego wydawnictwa. Przeróbki te celnie komentują różne cechy programistów, ta poniżej piętnuje lenistwo (stąd leniwiec) komentarzem "Copying and pasting from stackoverflow" (Kopiowanie i wklejanie ze stackoverflow; stackoverflow to coś w stylu samosi dla programistów, gdzie można zadawać pytania i odpowiadać pomagając sobie
JachuPL - @adrael: generalnie książki wydawnictwa O'Reilly mają na okładce różne zwie...

źródło: comment_wg4FfYZeT42R7U1UIqrR8ouxr3wMvAJ4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JachuPL: I tak się rodzą plotki i niezrozumienie :D. Jak zobaczyłem "Getting things done before deadline", to od razu skojarzyło mi się z porównaniem do tego załączonego obrazka ;). A powinienem wychwycić, bo ja sam jestem programistą i rozumiem aż nadto bez tłumaczenia to co wrzuciłeś ;). Ale spoko, może to być pomysł na nową serię tatuaży, choć wątpię, by ktoś chciał się do niej przyznać, no chyba, że ja :D
adrael - @JachuPL: I tak się rodzą plotki i niezrozumienie :D. Jak zobaczyłem "Gettin...

źródło: comment_eqKncrOJoufqVxZjK10GWoCjRmDK8vwU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Robocovo: Wszystko zależy od tatuażysty, to też nie jest nigdy tak, że projekt i gotowy tatuaż to jest kopia 1:1. Więc albo osoba która robi projekt musi mieć świadomość, że jest w stanie go wykonać, albo trzeba znaleźć odpowiednią osobę, która się zgodzi na wykonanie go, oczywiście najlepiej najpierw zobaczyć prace takiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i oczywiście wszystko zależy od ceny, bo u prawdziwych
  • Odpowiedz