Wpis z mikrobloga

@Doomnewsuit: Ja jestem ciekawy jak januszebiznesu zareagowaliby na otrzymanie tzw. blinda - cv z nieujawnionymi dokładnymi danymi dot. zatrudnienia, same ogólniki. Jak bardzo oburzyliby się na 'oszustwo', od dawna stosowane m.in przez headhunterów i na zachodzie.
  • Odpowiedz
Ja nawet nie wysylam jak w ogloszeniu nie ma kwoty. Szkoda mojego czasu, zebym szedl na rozmowe i dowiedzial sie, ze daja mi 10 zl na reke xDD


@krolwsi: Jeszcze pół biedy jak tej kwoty po prostu nie podali. Mnie się zdarzyło dwa razy, że były podane widełki w ogłoszeniu, a na spotkaniu okazało się, że prawdziwa pensja nawet nie kwalifikuje się w te widełki, bo jest niższa. Na OLX
  • Odpowiedz
@Shanny: Ostatnia czesc komntarza Ci sie pomieszala. Takich januszy to juz calkiem nie kumam. Tylko im nasrac na stol...
A wlasnie cos bede szukal, ale ciezko z elastycznymi godzinami pracy znalezc. Moze jakies callcenter? xD
  • Odpowiedz
@Shanny mi się zdążyło pójść na coś takiego : kwota xxx - umowa o pracę nieograniczona
Okazało się że na start xxx-200, a umowa nieograniczona po próbnym i trzech x9 miesięcy
  • Odpowiedz