Wpis z mikrobloga

@SpokojnyPan jak ja byłem w szpitalu to budzili o siódmej a ksiądz chodził gdzieś o 14.

Pierdzielnięty facet, co tu dużo gadać, jakby mnie ksiądz obudził to dostałby solidną wiązanke. Jako widać są normalni kapłani którzy nie są uciążliwi dla innych.

Tak czy siak ksiądz nie jest pracownikiem szpitala, pielęgniarka ma powód żeby budzić, a ten pan poczuł się trochę za bardzo jak u siebie w domu.
@SpokojnyPan ale kto z kim się dogadał? Z pielęgniarką?

No to sorry, ale to nie jest legalne, wolontariusze zresztą nie powinni zajmować się swoimi sprawami wiem trakcie bezpłatnego wolontariatu. Znaczy się ksiądz robi pobudke mając odpowiedni strój albo chociaż plakietke.

Z pacjentami na pewno się nie dogadał jak widzimy.

Nie jojcze, bo go modne, wykopowe, prymitywne (cokolwiek to znaczy, przy okazji pamiętaj o przecinkach). Jojcze, bo to jest ostro pojechana sytuacja. Ksiądz
@Jack0wy: O 8 nie może chodzić, bo wtedy sprzątają sale, a potem są śniadania. Miej na uwadze, że musi też zrobić obchód po całym szpitalu, a to zajmuje czas. Z drugiej strony badania się robi już bodaj o 7 godzinie, więc też nie mógłby wtrącać się w tym czasie.

Z tego co też wiem księża chodzą właśnie albo rano, albo wieczorami. Akurat trafiło się rano tym razem.
@Jack0wy w zeszlym roku lezalam w szpitalu pierwszy raz w zyciu, zreszta bylam na oddziale tez 1 raz, bo tak tylko kogos raz na IP odwozilam. No i jakiez bylo moje zdziwienie, jak jeszcze nawet przed pielegniarka, ktora mierzy temperatury (przed miedzy 5.30 a 6 tam) wparowuje ksiadz. Zeby to chociaz niedziela byla - NIE, ot zwykla sroda :] laryngologia to byla, raczej nikt nie umieral ;)
naprawde porownujesz pielegniarke, ktora wykonuje swoja prace do ksiedza?

@lubie-tiramisu: ja #!$%@?, ale z was #!$%@? tępaki. Chodzi o to, że tak czy siak wszyscy są budzeni w okolicach 6, ksiądz może tylko na tym piętrze przychodzi wcześniej od pielęgniarek, co nie zmienia faktu, że byli by wszyscy o tej godzinie obudzeni. Jeszcze brakuje jakiegoś debila-wykopka by się pluł, że jestem katol, głosuję na pis i będzie komplet. #!$%@? nie, w