Wpis z mikrobloga

@chap95: a co tu jest do rozumienia? Zespół rewolucyjny dla rocka pod wieloma względami i to, że ci się pewnie nie podoba nie powinno wcale przeszkadzać w zrozumieniu dlaczego ludzie sobie go cenią.
  • Odpowiedz
@chap95: koleś, ogarnij się. radiohead to inspiracja dla setek artystów których słuchasz i szanujesz. przynajmniej się nie kompromituj ignorancją. posłuchaj ich może trochę... polecam Pyramid Song. Pytasz się co w tym jest rewolucyjnego? Podejście do kompozycji, ciekawe rozwiązania rytmiczne, niepodrabialny klimat, w dodatku skondensowana formuła, zajebisty tekst, manipulacje dźwiękiem, zasada że mniej znaczy więcej, długo by wymieniać...
gybefan - @chap95: koleś, ogarnij się. radiohead to inspiracja dla setek artystów któ...
  • Odpowiedz
  • 0
@gybefan zluzuj z tonem. od kompromitacji to mi daleko. wiem sporo więcej o muzyce niż Ci się wydaje, gram na paru instrumentach i teoria muzyki również nie jest mi obca. ciekawe rozwiązania rytmiczne można znaleźć w math rocku czy jazzie. klimatu nie neguję, jak słyszę radiohead to wiem, że to radiohead. natomiast większość ich muzyki jest po prostu dla mnie nudna. proponuję nauczyć się rozmawiać a nie wjeżdżać ad personam, bo od
  • Odpowiedz