Wpis z mikrobloga

Mircy, pomóżcie. We wtorek wybieram się autem do Chorzowa na mecz Polska - Korea. Moglibyście polecić jakiś parking w promieniu 3 km od stadionu? Może być trochę dalej, byleby blisko był jakiś przystanek. Będę jechał od strony Rybnika po A1 i zastanawiam się też czy lepiej jest jechać A4 i potem odbić na Chorzów, czy może zjechać z A1 na DTŚ. Która droga byłaby lepsza?

#slask #katowice #chorzow #reprezentacja
  • 9
  • Odpowiedz
@Mirek_przodowy ja bym na twoim miejscu zaparkowal w Gliwicach i podjechał pociągiem do Katowic a dalej tramwajem. Pociągi i tramwaje są darmowe tego dnia.
Gwarantuje ci, że wszystkie parkingi w promieniu 3 km będą #!$%@? na maxa. Do tego korki. Stracisz dużo czasu i nerwów.
  • Odpowiedz
@Mirek_przodowy: darmowy, pojemność ciężko mi określić to co widać na google maps to stare foty aktualnie jest dużo większy myślę że jeśli nie będziesz na mecz jechać na 'ostatnia chwilę' to spokojnie znajdziesz miejsce
  • Odpowiedz
@Mirek_przodowy: Lepiej na DTŚ bo praktycznie lecisz przez centrum Katowic ale jak lubisz szybciej jeździć to polecam yanosika bo tam lubią kosić ( ͡º ͜ʖ͡º). A co do parkingu to rzeczywiście najbardziej optymalną opcją byłoby zostawienie auta w Katowicach albo przy NOSPR (to co niebieskii zaproponował) albo przy Silesi.
  • Odpowiedz
@Mirek_przodowy: Akurat Chorzowa nie znam ale faktycznie stadion niebieskich jest przy DTŚ a jak już masz sprawdzone miejsce to wiesz czego się spodziewać. Na pewno mniej osób wybierze ten parking niż przy NOSPR czy Silesii. Więc może być to najlepsze miejsce.
  • Odpowiedz