Wpis z mikrobloga

Ej murki, bo albo ja jestem jakiś #!$%@? albo nie wiem XD
Czy TLoU się później jakoś rozkręca? Jestem po misji "Muzeum" czy jakos tak i póki co gra mnie ani troche nie wciąga. Chowam się przed tymi zombiakami jak #!$%@?, co chwile ginę i zastanawiam się dlaczego wszyscy się tak spuszczają nad tym tytułem, bo póki co dałbym mu co najwyżej 6 ( _)
#ps4
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mularski: daj spokój też tego nie nie ogarniam. To chyba przez ta dziewczynkę, podobnie bylo z ostatnim bioshockiem gra gejmplejowo drewno, ale laska jest to 10/10
  • Odpowiedz
@Mularski: ta gra składa się z O JAKI FAJNY KRAJOBRAZ, ZOMBIE, SKRADAMY SIĘ I ZABIJAMY/OMIJAMY JE, O JAKI FAJNY KRAJOBRAZ, ŹLI LUDZIE, SKRADAMY SIĘ I ZABIJAMY ICH PLOT TWIST i tak w koło macieju. Także skończ ją, żeby odhaczyć i rzuć w kąt tam gdzie jej miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co chwile gine


to zmniejsz poziom trudności

Czy TLoU się później jakoś rozkręca? Jestem po misji "Muzeum"


@Mularski: do wioski Billa jest powolnie, potem jest świetnie i w sumie to jest opinia każdego kogo pytałem także graj, a jak masz sie meczyć to odłóż i sprzedaj, a nie wylewasz żale na mirko że gra ssie i dlaczego cały świat sie myli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mega_Smieszek: No to o to chodzi, mogę robić to samo, ale jeśli fabuła będzie ciekawsza to gra będzie lepsza. Póki co jest dziewczynka która muszę przeprowadzić z punktu A do punktu B XD
  • Odpowiedz
@Mularski: uwierz mi nie będzie xD Jak dojdziesz do tego WAŻNEGO momentu to już będziesz miał po dziurki w nosie tego gameplayu. Tak jako ciekawostke dodam, że jestem wielkim fanem skradanek i lubię się skradać w grach ale tu jest tak debilnie zrobione, totalnie 0 finezji, że jeśli powróce do tej gry to chyba za kilka lat jak już zapomnę jaka słaba była.
  • Odpowiedz
No to o to chodzi, mogę robić to samo, ale jeśli fabuła będzie ciekawsza to gra będzie lepsza


@Mularski: no to jak mówiłem, po tym jest tylko lepiej, tylko dojdź do tego ważnego momentu i fabularnie gra wchodzi na szczyt możliwości
  • Odpowiedz