Wpis z mikrobloga

Uważam, że zmuszanie do tagowania obrazków anime tagiem #anime, to przesada. Od zawsze istniały osobne tagi do tego i nie rozumiem durnowatych nakazów ze strony moderacji.
Fakt, może trochę zaczęli spamować nieotagowanym anime, ale przypominam ile robactwa wylewa się z nieotagowanych patocontentów i moderacja nic z tym nie robi, bo nie widzę masowego banowania.
Oh well, pieniążki muszą się zgadzać, bo pato syf to teraz większość ruchu na portalu, cnie Panie Białkov?
  • 23
@Czokolad: Content taguje się odpowiednio do tematyki tego, czego się wrzuca. Wy nie stosowaliście się do tego, powodując guwnoburze przez parę tygodni, więc mode musieli zareagować.
Jednym wyjątkiem nietagowania jest nocna, o czym prelegent @wytrzzeszcz z zapałem czerwonoarmisty przypomina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drimer:

Wy nie stosowaliście się do tego, powodując guwnoburze przez parę tygodni, więc mode musieli zareagować.

RAS i #anime nie miały nic wspólnego ze spamem. Ale łatwiej jest zastosować odpowiedzialność zbiorową, co nie?
@boctok:

No ale czy to normalne ze dorosli ludzie podbiecaja sie rysunkowymi postaciami ?

To ty myślisz, że podniecamy się jakimiś rysunkami. Nie zrównuj nas do siebie, okej?

Momentami to pod pedofilie podchodzi.

Daj dowody, bo pedofilia
@Czokolad: Nie mi oceniać, ale różne wesołe dzieci z waszej kasty do tego doprowadziły. Były bany, ale zakładały one nowe konta lub przyprowadzały do zabawy swoich przyjaciół. No i się skończyło. Konsekwencja friend. ( )
@boctok:

nie mam i nie mam zamiaru tego wyciagac.

Czyli nie masz dowodów. Dziękuję bardzo, właśnie się skompromitowałeś rzucając poważne oskarżenie bez jakiegokolwiek dowodu.

ale różne wesołe dzieci z waszej kasty do tego doprowadziły.

@drimer, nie wiem czy wiesz, ale ani #anime, ani #randomanimeshit, ani #mangowpis nie są jedną grupą. To trzy grupy ludzi, które łagodnie mówiąc nie przepadają za sobą. Tak więc represje na dwie niewinne grupy,
@Czokolad Czokolad posluchaj wazne zeby to bylo latwe do zablokowania w tym caly sens. Macie swoja grupe to sobie to wysylajcie ale pozwol zeby reszta nie ogladala waszej japonskiej kultury
@Czokolad a ok co do dowodow to przejzyj swoje wpisy. Rysunki dziewczynek dla doroslego faceta nie sa normalne w stosunku do zdjecia cyckow doroslej kobiety. Ps i nie placz odobnymi wpisami tylko odpisuj tutaj bo widze szukasz poklasku.