Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, to mamy tylko parę zdjęć. Jedno z Vojtazem pod prysznicem, ale nie ma tam obnażania się. Zdjęcie z ręką w slipach to też nie jest obnażanie. Ile to fot kobiet z ręką w majtkach jest na Tinderach itd? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Poza tym nie widzę tam rozmówcy, który byłby nieletnią osobą. Jest tylko monolog.

Mnie to trochę jedzie fejkiem bo te zdjęcia są z 2014 roku. Jak @dinokk nie wstawi żadnego dowodu wskazującego na lubieżne zachowania Vojtaza w stronę nieletniej gdzie będzie też konwersacja z nieletnią, to nie będzie brany na poważnie ʕʔ.

W ten sposób można zniszczyć każdego Youtubera. Vojtaz ma pod filmami komenty o pedofilii. Jak się okaże, że to bait, to życzę Vojtazowi by wytoczył sprawę dinokk i reszcie śmieszków.

Zachowanie dinokk przypomina zachowanie Stonogi. "Rzucę jakieś gównodowody, którego niczego nie dowodzą i okraszę to dramatycznym opisem by kupili ten szajs".
#danielmagical #gural #patostreamy #pedoyt
  • 11
@kidflash: Ekhem, mam #!$%@? na gównojutubera. Mierzi mnie jedynie łykanie wszystkiego jak durne pelikany tylko na podstawie 2 zdjęć. Prysznica - ile to osób wstawia foty nawet z srania? Dużo.

Fotka z ręką w majtkach? Też gówno-dowód. Na tinderze znajdziesz niejedne takie zdjęcie kolesia czy panienki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dowód, to coś co pokazuje niedozwolone zachowanie. A póki co, są tylko jakieś zdjęcia z monologiem samego
a kasacja jakiegos jupiterka bardzo by mnie ucieszyla - nienawidze ich


@rozprawka: Jak masz ból dupy z powodu YouTuberów, to nie oglądaj ich. Zajmij się czymś innym to nawet o nich nie będziesz pamiętał. Mam wrażenie, że możesz być jednym z tych Januszy co nie lubią jak inni coś mają ¯\_(ツ)_/¯.

@spectre_agent - Dokładnie, o to mi chodzi. Obecnie są bezpodstawne oskarżenia na podstawie paru zdjęć, które niczego nie dowodzą bo
@MWittmann: no widzisz, ty widzisz we mnie Janusza, a ja sadze ze taka pierwsza lepsza gnida jak lordoza nie zasluguje na to by robic hajs z yt, bo robil i robi walki na ruletkach, otsach itp

Jak np na budowie zleceniodawca, robi w balona podwykonawce to co mam mu gratulowac sukcesu? :D bo wykonal projekt bez kosztow? biznesmen