Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo, a nawet niesamowicie usatysfakcjonowany zakończeniem, wszystko się skończyło tak jak chciałem, no nic chwilę odpoczniemy od DB i zacznie się w przyszłości nowa przygoda. Oczywiście jedna z moich myśli była taka że ostatnie życzenie ukierunkuje wszystko na GT, ale tak się nie stało. Lubię GT, ale jednak Super bardziej ze względu na ilość nowych postaci i ich charaktery, szkoda by było to wszystko tak porzucać. Kiedyś z kolegą wymyśliliśmy taką teorię że GT to inna linia czasu po prostu, że to jest jeden z pierścieni zielonych. Ale to Superka jest tą "naszą" tą prawidłową. A i myślę że po superce wizerunek Jirena przyniesie firmom odzieżowym duże zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dragonball #dragonballsuper #anime
  • 6
@KarmelkowyZubr calkowicie bez sensu, to.nie sa zadne boskie przemiany tylko naturalny rozwoj poprzez trening.
4 wszechswiaty nie braly udzialu z uwagi na wysoki poziom mocy. To jezeli Goku i reszta osiagneli taka moc to ciekawe jak ona mialaby.sie do wszechswiatow ktore nie.brały udzialu. Bogowie by je wymazali bo sa za mocne, albo oslabili? Watpie