Wpis z mikrobloga

@wojcir: prze hooj ale ma akcent ( ͡° ͜ʖ ͡°) for ziro gajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobre. Najlepsze jest, że ja czuję, że tak będzie, nie ze względu na żadne flagi tylko zbliżający się halwing. Mógłbym wrzucić w to chociaż jednego marnego bitcoinika ale nie zrobię tego i wiem, że znów będę się wkurzał na siebie. FOR ZIRO GAJS ;)
@wojcir: gość może i pozytywny ale teraz patrzę na to z trochę innej perspektywy. Teraz widzę masę bagholderów wiszących tam latami w oczekiwaniu na swoją życiową szansę, takie coraz to niższe poziomy. W sumie pozytywne bo mówi mi, że bitcoinowi nigdy nic nie zagrozi, jeżeli takie śmieszne sieci ciągle żyją i mają się dobrze. Ja wymiękłem z tym po roku, miałem tego sporo, na tysiące niby straciłem ale nie żałuję teraz
@pawelwykop: nie ma szans abyś ogarnął nawet bitcoina tak dużo dzieje się każdego dnia. To co robią ludzie na altcoinach to czysty hazard, nie różniący się od kasyna, Twoim wskaźnikiem jest tylko jedno. Cena a tą pompiarze potrafią odpowiednio manipulować. Posiedzisz w tym trochę i otworzysz oczy wcześniej czy później oby tylko wcześniej nie oczyścili Cię z kasy tak jak mnie, mi zdarzyło się to dwa razy, zaczynałem od zera ale
@pawlo74: Ty wcześniej wszedłeś w btc, ja nie mam kasy żeby kupić jednego. Moją jedyną nadzieją są shity typu xrp, xlm, lisk, eth, waves ... itp . Wiem że potrafią spompować, manipulować ale ja właśnie na to czekam. Wejść na dołku i czekać
@pawelwykop: no niestety tak to działa i to jest bardzo złudne. Możesz mi wierzyć, że mając to doświadczenie co teraz nie ryzykowałbym z altami. Kupowałbym bitcoina i przeliczał sobie na satoshi aby lepiej się poczuć. Gwaratnyję Ci, że te satoshi będą kiedyś dużo więcej warte niż alty. W altach na pompę możesz nigdy nie doczekać się a alt zejdzie do zera. Natomiast w bitcoinie są tacy kolesie jak ja, którzy już
@pawlo74: zdaje sobie sprawę że btc prawdopodobnie będzie kiedyś bardzo drogie, ja altami przy dobrej pompie chcę wyjść większością w btc a tylko trochę zostawić w altach. Ostatnie pompy były dobre, troche żałuję że nie przeniosłem połowy w btc ale tylko trochę bo czekam na nowe pompy, prawdopodobnie mające szczyt w wakacje a start może kwiecień-maj? tylko strzelam
@pawelwykop: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że bitcoin jest teraz w trendzie spadkowym, który może trwać rok a może i dłużej. Jak myślisz ile szitów wytrzyma taką próbę? Nie chcę Cię straszyć ale podejmujesz wielkie ryzyko, możesz zostać wyzerowany.
@pawlo74: jest taka szansa ale wszedłem gotówką którą mogę stracić, wiedziałem w co się pakuję ale wiedziałem że bez ryzyka nie ma zysku i zabawy. Inwestując tyle ile moge stracić traktuję to jak substytut wódki i czipsów na weekend. Obserwowanie kursów w sierpniu i potem grudzień, styczeń dało mi ogrom frajdy. Jedyne czego żałuję to że nie kupiłem btc jakbył po 10$, 100$ ale nie dlatego że urósł do 20k $