Wpis z mikrobloga

@Mirkujacy: Ja #!$%@?ę, to tylko maskotka XDDD Co za #!$%@? kraj, wszyscy doszukują się byle gówna w byle gównie, i oczywiście mieszają w to politykę. Nawet pod postem o maskotce znajdą się pisiory albo platfusy.
@Datura: jednego podludza, ale oczywiście ubarwiasz jak tylko się da. Zestaw to z kilkudziesięcioma spadachroniarzami z SLD w PO o korzeniach stricte establishmentowych, z Bonim, Rossatim czy Olechowskim (jednym z założycieli tego gunwa!) z grzebaniem komunistycznych zbrodniarzy z honorami wojskowymi, z przyzwoleniem na ciągnące się latami procesy Kiszczaka i Jaruzelskiego, z zapraszaniem tego drugiego do RBN przez Bronka itp. itd. Nie rozśmieszaj mnie. Rzucasz pustymi sloganami zasłyszanymi gdzieś w telewizji od
Zestaw to z...


@Paul_Proteus: Nie. A wiesz dlaczego? BO ONI NIE ŁAŻĄ Z HASŁAMI O DEKOMUNIZACJI NA MORDACH.

Jesteś zwykłym multikontowym podludziem który bawi się w agitkę co łatwo stwierdzić po tym co piszesz.
HURR NIDZ NI WISZ ŁOGLUNAŻ TEFAŁEN LEWAGUUU UGABUGAAA
Taki obraz jest wasz.
@Datura:

huehueheu. Nikt o potencjale umysłowym sikorki nie jest w stanie mnie obrazić więc sobie daruj, zakompleksiony głąbie, budujący poczucie wartości na podążaniu za ogłupionym tłumem :)
@Tomek_Tcz Mi owszem szkoda ze osoby odpowiedzialne za ten salon nie ogarniaja niechęci Polaków do symboli komunistycznych

@Mirkujacy Patriotyzm i niechęć do komunizmu kończyć się tam gdzie zaczyna się miłość do
Xiaomi i generalnie chinszczyzny.