Wpis z mikrobloga

@tenisowy555: No co prawda stymulant poprawia wytrzymałość na alko ale tam regularnie jest rzygane i upadane pod ciężarem krzyża. Poza tym grubas ma taką tolerke jak zawodowa alkoholiczka więc ja tam nawet nie patrze xd
@BananowyBananowiec: Jak se szurną to dłużej siedzą :P Wolałbyś żeby leżeli zezgonowani? Tam zgonów swego czasu nie brakowało, szkoda tylko że nikomu film sie nie urywa jak bystrzakowi co streama bo takiej gadki moge słuchać all day all night, jakbym siebie słyszał xD
@BananowyBananowiec: A pod jakim pretekstem zawinęli z domu gohę i jacę z ich włąsnego domu? "że sobie zrobią krzywde" i jakieś głupoty. Tak samo przecież wchodzą tam i łażą coś po melinie, mimo, że niby im nie wolno, ale Daniel sie godzi. Teoretycznie pod wpływem można być, ale to nie ejst tak kolorowo, że złapią Cię naćpanego i mówisz, że luz mogę być nacpany, a przecież nic nie mam bo juz
@Miedziany_Brodacz: jak będzie naćpanu to jedynie mogą go zabrać np na dołek czy tam na izbe. Przesłuchania możliwe, że mogą być, że od kogo itp ale nic poza tym nie mogą ci nic zrobić. Tak samo jak jest morderstwo ale nie ma ciała to wtedy nie można postawić komuś zarzutów zabójstwa. Nie ma ciała nie ma morderstwa. Tak samo tu nie ma dowodów czyli nakotyków (nie mylić z pozytywnym testem na