Wpis z mikrobloga

Mirki z #krakow, polećcie dolinkę na krótką wyprawę z dwoma gówniakami (lvl 2 i 3) - myślałem nad Kobylańską, ale nie byłem tam z 6 lat i nie wiem, czy warto :/ Chodzi o to, żeby podjechać wygodnie autem na jakiś parking i pospacerować na spokojnie, bez pakowania się w jakiś trudniejszy teren (idziemy raczej z buta, ew. dwulatka w wózku).

Ew. Będkowska albo tamte okolice? Generalnie ta strona Krakowa. Najlepiej jakby ktoś miał od razu namiar na parking/drogę, przy której zaparkuję bezpiecznie, bo Google Maps niewiele pomaga :( Z góry dzięki <3

#kiciochpyta #pomocy #dzieci i prawie #turystyka xD
Funky666 - Mirki z #Krakow, polećcie dolinkę na krótką wyprawę z dwoma gówniakami (lv...

źródło: comment_kMKSt1V97LTyKn3gWnWvaz9dkBQGt4z0.jpg

Pobierz
  • 18
@Funky666: W Dolinie Będkowskiej można zaparkować przy gospodarstwie rybnym (teoretycznie nie powinieneś tam dojechać, bo jest zakaz ruchu, ale wszyscy i tak jadą) i stamtąd spacerek asfaltem :)
  • 0
@Zielu: A tam dużo ludzi bywa o tej porze roku? Bo jednak gówniakom się będzie nudzić jak wejdziemy w jakąś dzicz, gdzie się nic nie będzie działo ( ͡° ʖ̯ ͡°) A czytam właśnie i to chyba dość dzika miejscówka.
@Funky666: Raczej mało, ja osobiście lubie jak nie jest tłoczno, ale jak sie gówniaki mają nudzić to rzeczywiście lepiej Kobylańska lub Będkowska. Już się powinni pierwsi wspinacze pokazywać pod skałami także gówniaki coś interesującego sobie znajdą do obserwacji.
@Funky666: a może być coś innego ?
pytanie czy masz dobrą kolorową drukarkę.
http://www.zielonypunktkontrolny.pl/mapa-z-projektami
wybierasz miejsce, drukujesz mapę samochód i jedziesz.
na miejscu wysiadasz spuszczasz małe ze smyczy i komenda szukaj.
ty masz zajęcie by z mapy wytyczasz kierunek dzieciaki odnajdują konkretny punkt.
Polecam trase w olkuszu (byliśmy dzisiaj) i jest nowa infrastruktura.
No i jest trochę w dół trochę w góre
  • 0
@Sl_w_k_1: Myślisz, że gówniaki lvl 2 i 3 będą zainteresowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym Olkusz trochę nie po drodze, bo znajomi lecą z Krakowa, a my właśnie bliżej Olkusza, więc pasowałoby się gdzieś w połowie spotkać ;-)