Wpis z mikrobloga

Przełożyłem spotkanie z markiem pedofilem (tym kierowcą karetki pogotowia) bo tknęło mnie sumienie, że nie powinienem robić z tego śmieszków a lepiej wykorzystać tą sytuacje pożyteczniej żeby tego 55 letniego zboczeńca złapać bo to nie jest normalne żeby facet w tym wieku szukał 13 latek na spotkanie i wysyłał im zdjęcia swojego przyrodzenia.

Postaram się zebrać na niego więcej dowodów a potem napisać do trojmiasto.pl czy któryś dziennikarz nie chciałby mi pomóc w akcji (a to dlatego, że policja pewnie chętniej by pomogła)

Ostatnio rozdzielałem osoby które chcą być wołane bo robię na strimach jeszcze pranki na kamerkach.
Jeżeli interesuje Cie tylko ta sytuacja to możesz dać plusa a będę Cie wołał tylko przy takich akcjach.

Olej ten wpis jak nic z tych rzeczy Cie nie obchodzi. Już nie będę wołał. :)

#odynlive
  • 43
  • Odpowiedz
a czy nie myslales aby isc z tym na Policje?


@jathek: z czym
nie rozumiecie #!$%@? ze te wasze prowokacje nie moga niesc zadnych konsekwencji? jezeli udajesz 12 latke i gosc wysyla ci benka to wg prawa wysyla go tobie a nie tej 12 latce
jak chcesz kogos zlapac to posadz siostre przed komputerem
  • Odpowiedz
@odyn88: te prowokacje są żałosne, ludzie siedzący na takich czatach nie są żadnymi pedofilami, a są często chorymi umysłowo ludźmi z jakichś totalnych wiosek jak z tych programów na polsacie, którzy nawet nie zdają sobie sprawy co robią. Ewentualnie to totalni kretyni z IQ 70 dla których to tylko pisanie w internecie. Nawet jakby się spotkali z taką 13latką na żywo to na 99% by takiej dziewczynce nic nie zrobili.
  • Odpowiedz
  • 1
@mrmydlo ale pisząc do 26 letniego Jarka który podaję się za 12 letnia Anię nie możesz być sądzony za nagabywanie nieletniej
  • Odpowiedz