Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie zadziwia, a nawet szokuje, po prostu nie mogę tego pojąć, że jedną z głównych aktywności tych wszystkich kretyńskich protestów aborcyjnych jest pojazd po kościele...
No wielkie zaskoczenie, że kościół jest przeciwny aborcji. Na prawdę szok i niedowierzanie, tylko... zaraz... czy to biskupi uchwalają prawo? o.O
No tak się składa, że nie.
Oni mogą się wypowiedzieć na ten temat (i ich stanowisko jest dość oczywiste i niezmienne), ale tak się składa, że nie ma w sejmie koła Episkopatu Polski, a żaden ksiądz (choćby jeden) nie jest posłem...
Totalne abstrakcja.
To pokazuje, że organizatorzy tych protestów, nie wychodzą na ulicę, żeby pokazać sprzeciw wobec tej konkretnej ustawy (co było spoko, bo protestowanie przeciw konkretnym ustawom jestem skłonny zrozumieć), tylko wychodzą na ulicę po to, żeby wmawiać biednym dziewczynom (bo to głównie o nie chodzi) swój totalnie lewacki światopogląd...

Gardzę ludźmi, którzy idą z takimi hasłami. Po prostu gardzę.
#4konserwy #polityka #czarnyprotest
llllllll - Najbardziej mnie zadziwia, a nawet szokuje, po prostu nie mogę tego pojąć,...

źródło: comment_zXrcSvfhWycK1clbMfxBVJAQcWd93H7X.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@llllllll: Ogólnie wszystkie hasła, które widziałem na transparentach w przekazach medialnych dają niezłego raka. Mój pretendent do hasła roku to: "Nie będzie Kaczor zaglądał mi w kuper." Czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
@llllllll: Bo aborcja jest tylko i wyłącznie zasłoną dymną dla organizatorów tych protestów.
To co się dzieje to regularna wojna hybrydowa prowadzona przez marksistów pokroju michnik, nowacka czy spierdoxy z razem.
Kościoła można nie lubić (a patrzeć na ręce to #!$%@? wręcz im trzeba) ale to co #!$%@?ą ci ludzie wykorzystując naiwne kobiety to bastardyzacja życia politycznego.
  • Odpowiedz
@llllllll: Wyobrażasz sobie jaki kwik byłby jakby prawa strona miała transparent "Ch.W.D uchodźcom"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hipokryzja lewactwa nie przestaje mnie zaskakiwać, pierwsze środowisko które mówi, że jest przeciwko przemocy a które notorycznie ją stosuje albo ubliża drugiej stronie xd
  • Odpowiedz
@llllllll: najwieksza abstrakcja jest to ze proliferz powoluja sie na kosciol i jego nauczanie i biskupi i ksieza tez sa proliferami a sam katechizm kosciola katolickiego zezwala na aborcje! dokladnie w takich przypadkach jakie obecnie sa zapisane w ustawie. proliferzy za swoja dzialanosc heretycka z miejsca powinni zostac ekskomunikowani. i najlepiej spaleni na stosie.
  • Odpowiedz
@paintszopnoob: Nzdury. Poza tym w żadnej dyskusji w której brałem w ciągu ostatnich dni udział nikt nie powoływał się na argumenty religijne, bo osoby do których by one trafiły i tak są już za życiem.


Jak już chcesz argumentów religijnych to proszę:

KKK 2270 Życie ludzkie od chwili poczęcia powinno być szanowane i chronione w sposób absolutny. Już od pierwszej chwili swego istnienia istota ludzka powinna mieć przyznane prawa osoby, wśród
  • Odpowiedz
@llllllll:
14.03 - Przypominając o konieczności bezwarunkowego szacunku należnego każdej istocie ludzkiej we wszystkich chwilach jej istnienia (por. Dignitas personae, 10), biskupi apelują o niezwłoczne podjęcie prac legislacyjnych nad projektem obywatelskim „Zatrzymaj aborcję”.
19.03 - otrzymał pozytywną opinię sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka
21.03 - http://episkopat.pl/rzecznik-episkopatu-niepokoi-fakt-przedluzania-prac-nad-projektem-obywatelskim-zatrzymaj-aborcje/

ekspress
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie zadziwia, a nawet szokuje, po prostu nie mogę tego pojąć, że jedną z głównych aktywności tych wszystkich kretyńskich protestów aborcyjnych jest pojazd po kościele...


@llllllll:

Bo jesteś chyba za młody żeby pamiętać, że przez 20 lat Kościół... wspierał obecne rozwiązania prawne. Z 12 lat temu radykałowie ze środowiska Marka Jurka spróbowali wnieść do Sejmu projekt, za jego uwaleniem był zarówno PiS jak i sam Kościół.
  • Odpowiedz
@Gigant_Reakcji: kolejny z cyklu "jestem ateista ale..." i "nie glosowalem na pis ale...". taki z ciebie ateista jak z koziej dupy traba jak uwazasz ze dzisiejsze przepisy antyaborcyjne nalezy zaostrzyc. bo nie przemawia za tym nic oprocz religijnego mumbojumbo ktorym chetnie i szybko sie podzieliles "jako ateista"...
  • Odpowiedz
@paintszopnoob: Nie jestem teraz ateistą, ale jeszcze jako ateista byłem za życiem, bo popieranie go nie wymaga odwoływania się do argumentów religijnych.

We wcześniejszej wypowiedzi wcale nie użyłem tej konstrukcji z "ale", którą mi sugerujesz, bo nawet przez myśli mi nie przeszło, że standardowy ateizm zakłada bycie za aborcją.

Pro-Life Atheists

Ateizm ma jakieś dogmaty, że wyklucza bycie przeciwnikiem aborcji? xd Dla mnie to, że żyje się tylko raz było mocnym
  • Odpowiedz
@MrGordon: Ojej biedne naiwne kobiety nie wiedzą po co idą w proteście () Masz strasznie słabe zdanie o kobietach. Mnóstwo moich koleżanek poszło na protest wiedząc po co.
  • Odpowiedz
@CudMalina: Firmując jednak swoją twarzą cyniczną grę polityczną tzw. opozycji parlamentarnej i dziennikarskiej.
Nie raz nie dwa protestujący sami nie wiedzą po co protestują - pooglądaj materiały chociażby pyty, gdzie apolitycznie przedstawiani są tacy ludzie.
Zupełnie inny byłby wydźwięk Czarnego Marszu gdyby nie podłączać pod niego polityków i cała akcja działaby się oddolnie.
  • Odpowiedz
@MrGordon: Ale co zrobić jeśli politycy się pod taki marsz podłączają? Przecież ten pierwszy marsz z parasolkami był właśnie oddolny i przyszło mnóstwo kobiet. Teraz wydaje mi się że znów była to inicjatywa oddolna, dlatego przyszło tak dużo ludzi. W tv nie pokazywali żadnych polityków na marszu tylko zwykłe kobiety.
  • Odpowiedz
@CudMalina: Nie była oddolna i od początku nie jest. chyba że mówisz o lokalnych eventach.
A co zrobić? Po prostu jawnie się odciąć, powiedzieć, że nie chcemy mieć z państwem nic wspólnego, bo rządząc nie zrobili państwo absolutnie nic w tej sprawie. Bo, powiedzmy sobie szczerze, tak właśnie jest.
  • Odpowiedz