Wpis z mikrobloga

Nosz już słuchać nie mogę o tej waszej obniżonej belce ... Co drugi komentarz jeden dzban z drugim płacze nad tym że Kamilowi nie obniżyli belki.

Może Janusze byście chociaż przez chwilę wzięli pod uwagę, że mógł to być zabieg celowy? Kamil jest w fantastycznej formie, kto wie być może nigdy już w takiej nie będzie. Do tego warunki i organizatorzy pozwalali dziś na dalekie loty i była to idealna okazja aby spróbować wyśrubować jeszcze bardziej rekord Letalnicy lub powalczyć nawet o rekord świata.

Gdyby Kamilowi w 1 skoku jeszcze troszkę dmuchnęło na dole, to kto wie czy nie mógłby powalczyć o rekord świata, a wtedy byście się spuszczali jaki zajebisty lot. Zrozumcie - nikt nie daje #!$%@? o jakieś 3 czy 2 miejsce w nic nieznaczącej drużynówce. Każdy za to pamięta że Kraft jest rekordzistą świata, że był nim Rumoren czy Fannemel czy to że Prevc jako pierwszy przekroczył 250m.

Kamil sam podkreślał że przyjechał tu się bawić i nic nie musi. Moim zdaniem dobra decyzja i jestem przekonany, że jeśli jutro warunki pozwolą, to Kamil będzie robił to samo - nawet kosztem walki o kolejne zwyciestwo, planica 7 czy małą kryształową kulą bo to jest to do czego dąży każdy skoczek - być najlepszym.

Ament.

#skoki
  • 9
  • Odpowiedz
@taki_sobie_pszemek: Wolałbym mieć sprawne nogi na jutrzejszy konkurs, w którym mogę walczyć o rekord świata, Małą KK za loty i 20k franków jednocześnie. Każdy skok za HS na mamucie to ogromne obciążenia, które mogą się zemścić w kolejnym dniu rywalizacji.
  • Odpowiedz
@taki_sobie_pszemek: zobacz co Kamil mówił dziś po zawodach o skokach ponad 240 m tutaj,chociaż widzę że brniesz w to swoje przeświadczenie że obniżenie belki nic by mu nie dało,że pewnie i tak nie zrozumiesz,że ze sportowego punktu widzenia po prostu opłacało mu sie dziś skakać z obniżonego rozbiegu,bo prawdopodobnie byłby już przed Forfangiem,a na pewno nie traciłby tyle co traci obecnie
  • Odpowiedz