Wpis z mikrobloga

Mircy, dlaczego gracze kiedy zaczynam używać Splitleaf Greatsword uciekają do swoich światów :| ? Ta broń to jest jakieś faux pass? Właśnie zrezygnowałem na rzecz tej broni z tarczy + longsword (nie chcę być rakiem). Mówię o tym obszarze za pontyfikiem.
#darksouls3 #darksouls #ds3
  • 10
@Zearel: nie #!$%@?. W Dark soulsach są op bronię. Pamietam jak grałem w 3 to były op rapiery. W ds2 znowu był op księżycowy miecz który po dodaniu kamienia magicznego miał skalowanie s z inteligencja, przy x int miał 600 dps i przebijał się mocno przez tarcze bo miały mało redukcji na magię. A i mimo tego że wyglądał na duży miecz to miał ataki jak średni miecz plus szybko się
Pamietam jak grałem w 3 to były op rapiery


w 3 op rapierem to był estoc jak nie było żadnego dodatku, tyle zmian w pvp było, że teraz wszystko jest świetnie zbalansowane.

W ds2 znowu był op księżycowy miecz który po dodaniu kamienia magicznego miał skalowanie s z inteligencja, przy x int miał 600 dps i przebijał się mocno przez tarcze bo miały mało redukcji na magię.


Wystarczyło się nie dać trafić,
Zawsze będzie topka broni w ds.


@Tasanga: No bo w każdych soulsach są bronie memy (ladle w 2 np.)
No i jak porównujesz prosty miecz z początku gry do broni z duszy bossa to wiadomo, że może być lekka przepaść ;d
Soulsy to głównie gra single player i gdyby dawali najmocniejsze bronie na początku gry to byłby to strzał w stopę, bo statystyczny gracz znudziłby się grą dość szybko.

I jaki