Wpis z mikrobloga

  • 161
@kamien23 zawsze kisne jak jeden kumpel sra "bo Google szpieguje" "bo Facebook szpieguje, wie wszystko co robię" a ja zawsze w myślach - na #!$%@? ty idioto tak spinasz, takich jak ty są miliony, na pewno ktoś daje #!$%@? czy dziś zrobiłeś sobie fotkę czy pojechałes do Lidla xD
  • Odpowiedz
@Mephistoph: to co nie ma dla ciebie dzisiaj wartości, jutro może zmienić całe społeczeństwo i zasady działania. Ludzie to olewają, bo nie rozumieją jak ważnym prawem człowieka jest prawo do prywatności.
  • Odpowiedz
zawsze kisne jak jeden kumpel sra "bo Google szpieguje" "bo Facebook szpieguje, wie wszystko co robię" a ja zawsze w myślach - na #!$%@? ty idioto tak spinasz, takich jak ty są miliony, na pewno ktoś daje #!$%@? czy dziś zrobiłeś sobie fotkę czy pojechałes do Lidla xD


@korni007: gorzej jak kiedys wezmiesz L4 w pracy i pojedziesz na narty albo McDonaldsa, a Google za oplata powie ZUSowi co robiles
  • Odpowiedz
na #!$%@? ty idioto tak spinasz, takich jak ty są miliony, na pewno ktoś daje #!$%@? czy dziś zrobiłeś sobie fotkę czy pojechałes do Lidla xD


@korni007: A p[o #!$%@? oni szpiegują te miliony?
  • Odpowiedz
@Mephistoph: No nie wiem czy to takie śmieszne, ludzie siedzą za to co mówili i pisali w prywatnych konwersacjach się raczej nie śmieją. Trzeba być albo ignorantem albo nieświadomym tego co się wokół ciebie dzieje żeby tak pisać. W sumie kto tam się przejmuje, mniej wiesz lepiej śpisz...
  • Odpowiedz
@korni007: A p[o #!$%@? oni szpiegują te miliony?


@lastro A chodźby dla reklam personalizowanych - nie zauważyłeś, że jak szukasz jakiegoś produktu w Google to potem wyświetlają Ci się reklamy z tą rzeczą ?

Wiedzą gdzie bywasz, czym się interesujesz więc mogą Ci podsuwać produkty które chcesz przez co reklama staje się bardziej efektywna.
  • Odpowiedz
@Hasz5g na l4 to ja siedzę w domu i się kuruje XD nawet jak i jest to na pewno spośród tych miliona szpiegowanych osób, to mnie maja akurat na monitorze i lustruja. Każdy ma do tego rozne podejście, ja akurat mam #!$%@?, mam ważniejsze zmartwienia na głowie, niż to czy Google wie że wczoraj zrobiłem 120km np.
  • Odpowiedz
@CreativeSignal: @Hershel: A co z ludźmi którzy mimo że mają fb i nic na niego nigdy nie wrzucili? Czy tak jak w moim przypadku, nie licząc danych potrzebnych do rejestracji nie wpisałem nic, nic nie polubilem, nigdy w internecie nie umieściłem swojego zdjęcia. Telefon najczęściej leży w domu, raz na jakiś czas go zabiorę że sobą do pracy (pisze tu o prywatnym).
Rozumiem że prywatność to istotna kwestia,
  • Odpowiedz