Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub polecacie jakies pierwsze tanie bongo? z tego co zrozumialem to na pewno chce szklane z tym gowienkiem do trzymania lodu, ale nie wiem czym te szklane sie roznia itd.
jak w galeriach jest ta siec smoke shop to to co tam sprzedaja jest godne uwagi?
  • 4
  • Odpowiedz
@g1venchy: pierwsze, tanie. Czyli idziesz do sklepu, i patrzysz na co ciebie stać i wybierasz, nie kupuj drogiego bo może nie spodoba ci się palenie z bonga.
  • Odpowiedz
@g1venchy: Miałem kilka bongosów i powiem Ci tak, jeżeli zamierzasz brać bonio ze sobą do znajomych, przewozić w aucie, nosić przy sobie to małe bonio akrylowe, szklane się tłuką no i jak jest szklany cybuch to można "opalać", ale jak się stłucze czy pęknie to może być ciężko taki dokupić. Do użytku domowego polecam duże, średnica bombki na dole 10-15 cm, szklane - daje radę ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@g1venchy: po pierwsze szanuj się i nie kupuj akrylowego chyba że ten akryl ma mieć za zadanie uchronić przed stłuczeniem bo będzie często transportowane.

Po drugie jeśli to twoje pierwsze bongo to lepiej poszukaj wśród znajomych żeby Ci pożyczyli, może Ci nie przypaść do gustu.

Po trzecie nie ma, chciałem zbudować napięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ceny bong (bongów?) różnica się w zależności od jakości i grubości
  • Odpowiedz