Wpis z mikrobloga

Kto zna sprawę z podejrzeniem pedofilii u youtubera Gurala, wie, iż szukałem potwierdzenia, że jest małoletnia.
I znalazłem.
Nie na jej facebooku. Dotarłem do artykułu, w którym był jej profil z potwierdzeniem jej wieku. Brała udział w wieku 4 lat w wyborach Małej Miss. Artykuł był... z 2008 roku.
Obdzwoniłem szkoły i dotarłem do właściwej, w której uczy się dziewczynka. Poinformowałem, że jeśli ją rozpoznają, niech zgłaszają to na policję. Napisałem do nich maila ze zdjęciem i z shotem.
Dostałem potwierdzenie, że to ona i że ma nieskończone 14 lat.
Wczoraj skontaktowała się ze mną policja.
Z tego co wiem i mogę napisać, policja już obserwuje wpisy na wykopie. Dziewczynka została poddana opiece psychologa. Sprawa będzie się toczyć z urzędu, nie potrzeba było zgody rodziców. Zawiadomienie złożyła szkoła. Dziewczynka prawdopodobnie nie będzie musiała nawet zeznawać.
Rozpowszechnianie i udostępnianie linka do jej danych osobowych oraz pisanie do niej ma być traktowane jako utrudnianie śledztwa.
#gural #patostreamy #pedofilia #polskiyoutube #polowanienaplastusia
snierzyn - Kto zna sprawę z podejrzeniem pedofilii u youtubera Gurala, wie, iż szukał...

źródło: comment_T05VAp0hTkUeupTTVMt7aV657ofYk532.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wykopki chcilem tylko zauwazyc jedna rzecz tragiczna rzecz nawet nie to ze jakis zbok namawia do rozbierania sie przez net, to bylo jest i bedzie, natragiczniejsze jeste to ze to wszystko co zrobil jeden z wykopkow powinna juz dawno zrobic policja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie jakis szary kowalski
  • Odpowiedz