Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na mnie trafiło i muszę opisać #reklamacja :)
W grudniu kupiłem 3 żarówki na allegro, tanie po kilka zł, więc nie spodziewałem się cudów. Wczoraj jedna żarówka padła. Wiadomo - opakowanie dawno wywaliłem, paragon tak samo, bo paragonów na kilka zł nie przechowuję, więc normalnie bym żarówkę też wywalił, ale tak zupełnie z ciekawości napisałem maila do sprzedawcy wczoraj wieczorem.
Dziś rano odpowiedź: dziś mi wysyłają nową żarówkę do paczkomatu! Tylko na podstawie mojego maila! :)
Niby to tylko kilka zł, ale jestem zaskoczony że tak łatwo się przeprowadza reklamacje na allegro.
To ten sklep, jakby ktoś był zainteresowany: https://allegro.pl/uzytkownik/Dled_pl

#allegro #januszebiznesu (akurat nie janusze, ale wołam tag)
Jokker - Dzisiaj na mnie trafiło i muszę opisać #reklamacja :) 
W grudniu kupiłem 3 ...

źródło: comment_W5FJQLMWEgvPCGBQUIFCnwwgSenYyrPS.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Jokker: dowodem zakupu może być też twój przelew i transakcja z Allegro ( mail potwierdzający o zakupie) i wcale nie trzeba dać oryginalnego opakowania. To Januszowe zachowanie xd
  • Odpowiedz
@sebek1234: Może i tak, ale z tego co czytam to każdy sprzedawca się wymiguje od reklamacji jak może:) więc się spodziewałem żądań paragonów, opakowań itd
  • Odpowiedz
@Jokker: dlatego mówię o Januszostwie. Niedawno kupiłem filtr do akwarium za parę zł. Niestety silniczek był uszkodzony. Dosłali nowy. Bez pytań, bez zwrotów. Tak o :) wartość dostaw przewyższyła wartość towaru. Czasem warto wybrać prawilny sklep
  • Odpowiedz
@Jokker: też u nich kupowałem. Jedna żarówka od razu nie działała. Napisałem im to a oni od razu wysłali następna nawet jak napisałem żeby się wstrzymali to wieksze zakupy zrobię.
  • Odpowiedz