Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuję porady.
Otwieram firmę, serwis bram garażowych i automatyki bramowej.
Chciałbym podpytać o sposoby pozyskiwania klientów, sposoby reklamy w największym mieście w polsce.
Strona www się robi, w planie mam reklamę w google, mam ogłoszenie wyróżnione w OLX.

Wiem, że najlepszym reklamą jest dobra robota, portfel klientów się powiększa ale chciałbym mocniej ruszyć.
  • 9
@mpxxxpm: wawa? jezdziesz po miescie, wbijasz do kierownika każdej budowy, pytasz czy już maja wykonawce, zostawiasz ulotke i zapisujesz sobie kiedy sie odezwać. Po czym po 3 tygodniach dzwonisz i pytasz kiedy masz wchodzić. wycinasz 99% leniwej bardziej konkurencji.
@mpxxxpm chyba ze zaoferujesz kierownikowi jakis profit za to ze wybierze Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mowie o lapowce. Zwyczajny upominek ktory otrzymuje kazdy klient ktory korzysta z Twoich uslug. Np bon na paliwo na jakas kwote (tak zeby go zainteresowac ale zebys nie zbankrutowal). Legalne i dzialajace rozwiazanie ;)
@mpxxxpm ale to jest uczciwe. Zwykla promocja, skorzystaj z naszych uslug i tankuj za darmo. Np bon opiewajacy na kwote 10% wartosci zamowienia. Jednorazowo i tylko dla nowych klientow (ale tego mu nie mow).