Wpis z mikrobloga

Chciałbym przejść w najbliższym czasie do Plush ABO z Plusa. Interesuje mnie umowa bezterminowa, 25 zł/msc.
Jak w porównaniu do Plusa wygląda:

1. Dostęp do Internetu po wykorzystaniu zasadniczego pakietu (10GB)? Mogę korzystać normalnie tylko zwalnia połączenie / muszę płacić za każdy MB / mam zablokowany dostęp?
2. Jak wygląda roaming, w UE jaki i poza (Szwajcaria)? Widzę, że w regulaminie są stawki, ale czy jest np. jakiś pakiet na rozmowy (w Plusie tylko dzwonienie na numer zagraniczny z Polski jest płatne), albo internetowy?

Pytanie dodatkowe, ktoś zauważył jakieś problemy z zasięgiem, albo dostępem do Internetu po przejściu do Plusha z Plusa?

#plush #plus
  • 1
  • Odpowiedz
@Grayswandir: Prosimy, napisz nam, z jakiej oferty obecnie korzystasz.

Po przekroczeniu w jednym okresie rozliczeniowym podstawowego limitu danych prędkość może zostać obniżona maksymalnie do 32 kb/s. Dzięki temu nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Jeżeli chodzi o roaming, to na terenie Unii Europejskiej i krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein) opłaty za rozmowy oraz SMS-y/ MMS-y wynoszą tyle samo co w Polsce. Pamiętaj jednak, że połączenia z Polski na numery zagraniczne, zostaną objęte opłatą.
  • Odpowiedz