Wpis z mikrobloga

@dzbanek23 to co, długo będziecie się do tego czepiać? Przecież to może było śmieszne kilka miesięcy temu, teraz tylko ciągle takimi wpisami jak ten zaogniacie sytuację jaką między wami panuje, przecież to do nikąd nie prowadzi... No kurde dorośli ludzie i czepiają się za słówka już moja była była mniej wzruszająca i czepialska pod tym względem a była jebnieta. Tak ciężko to zostawić w spokoju i zignorować?
@dzbanek23 to zostawcie ACL w spokoju, łącznie z tagiem, biorę udział w tej lidze nie żeby była codziennie GB na kanale, tylko żeby się poscigac, jak ktoś tego nie rozumie że to wszystko jest naczyniem połączonym no to sorki, ale ma nierówno pod kopułą.
@dj_sasek: mój wpis to jeden wielki sarkazm. Czax i inni sami szukali w poprzednich sezonach dziur, gdzie można #!$%@?ć gdzie nie. Na szybkiego sprawdziłem wykres i sznikers rzeczywiście mógł ciut zyskać. Generalnie hipokryci w ramach wojny ze sznikersem, atakują hipokrytę sznikersa, który że śmiechem twierdzi że przecież jest spoko. @Erus: a czy ja coś pisałem czy to dobrze czy to źle? Przecież nie bronie sznikersa. Nie mogę #!$%@? w rozkroku