Wpis z mikrobloga

#100daymusicchallenge #muzyka #muzykawozyacka

Dzień 3: Piosenka, która przypomina ci noc poza domem.

Przyznam szczerze, że poza domem spędziłem tak wiele nocy, słuchając najróżniejszej muzyki, że musiałem mocno pogłówkować, co szczególnie wbiło mi się w pamięć, łącząc się z jakimś szczególnym dla mnie wydarzeniem. A więc...

Była taka jedna noc, a w zasadzie końcówka, kiedy w kółko słuchałem tego utworu.
Jest to fragment ścieżki dźwiękowej z filmu Polowanie na Czerwony Październik. To nie była miła noc. Jakby ktoś chciał poznać szczegóły, zapraszam na jakieś wykoppiwo, na trzeźwo sie tego nie da opowiedzieć xD

Utwór hipnotyzuje, szczególnie od 1:24. Znalazłem go na youtube jako...

The hunt for the Red October - Main Theme
Wozyack - #100daymusicchallenge #muzyka #muzykawozyacka

Dzień 3: Piosenka, która p...
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wozyack: też uwielbiam, a film jest w moim top 10, zawsze do nieg wracam i raz w roku przynajmniej muszę go obejrzeć.
Chętnie poznam historię, w końcu jak się wybiorę na wykoppiwo to się przypomnę jak coś xD
  • Odpowiedz
@Wozyack: nope w Koszalinie, trochę daleko :D Ale jak będzie okazja to wpadnę.
Muszę w końcu zwiedzić Wrocław bo wstyd trochę i dużo dobrego słyszałem o waszym mieście i fajnych ludzi w wykopu i Wrocławia poznałem na ostatnim off festivalu w Katowicach :D
I jeszcze w temacie łodzi podwodnych fantastyczny był też soundtrack z Karmazynowego Przypływu (gdzie Gregory Peck skradł szoł)
b0lec - @Wozyack: nope w Koszalinie, trochę daleko :D Ale jak będzie okazja to wpadnę...
  • Odpowiedz
@b0lec: To jak zanim wpadniesz do Wrocławia daj koniecznie znać wcześniej, zorganizujemy specjalnie wykoppiwo ;) Przy okazji - byłeś kiedyś na wykopparty? Bo się nieoficjalnie trzy szykują w tym roku ;) Obserwuj tagi, w razie czego pisz do mnie.

A Karmazynowy przypływ znam jak własną kieszeń, super klimat, i muzyka daje bardzo mocno radę ;) A wiesz, że Nightwish używał motywu głównego jako intro na koncertach? Wg mnie fajnie im
Wozyack - @b0lec: To jak zanim wpadniesz do Wrocławia daj koniecznie znać wcześniej, ...
  • Odpowiedz
@Wozyack: tego nie znałem. spoko :D Dam znać, bo trochę urlopów mam zaplanowanych w tym roku. a na wykopparty wlasnie to bym wpadł, bo nie byłem nigdy :-) W majówkę chociażby będę miał czas.
Będę śledził tagi, muszę z sporym wyprzedzeniem planować urlop (taka firma) z dnia na dzień mi nie dadzą.
Dam też znać jak będę odwiedzał Wrocław, fajnie byłoby się spotkać.
  • Odpowiedz