Wpis z mikrobloga

Jebłem wypowiedzonkiem Januszowi ale kolejną ofertę mam też od Janusza xD

W związku z tym postanowiłem, że czas do końca kwietnia poświęcę na poszukiwanie pracy w it.
Jakby ktoś miał jakąś ofertę na jakiegoś testera manualnego lub ogólnie juniora, która pasowała by do mojego profilu to dajcie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Licencjat z Informatyki w biznesie na UE
Pracowałem 2 lata w marketingu (adwords, zakupy, analytics itd.)
Od sierpnia pracuję jako Informatyk w hurtowni (stąd się zwalniam)
Angielski B2, niemiecki podstawy podstaw Uber die brucke

- SQL, potrafię pisać trochę bardziej skomplikowane zapytania niż select * from pracownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°), joiny, sortowanie itp.
- podstawy C# i JAVA ale totalne podstawy, jedyne co napisałem tutaj w pracy to dodatek w C# do naszego programu, który wyrzuca griedview do excela xD
- administracja serwerem, ms server 2008 tutaj mamy i ogólnie to poza jakąś konfiguracją backupu itp. to nie miałem przyjemności nic więcej grzebać
- Excela ogarniam bardzo dobrze, formuły bez problemu, w VBA też czasem coś muszę zrobić
- Stronkę potrafię postawić, pogrzebać w CSS i HTML bez problemu

Jak u kogoś aktualnie szukają jakiegoś juniora to będę wdzięczny za info.
Oczekiwania finansowe 2,5k netto UoP

#pracbaza #it #wroclaw #szukampracy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2,5k netto UoP


@Stefaniak91: no niestety pasujesz do januszy, i to tak bez beki z mojej strony.

generalnie cytowane zdanie idealnie wpasowuje się w podsumowanie całego ogłoszenia - wydaje mi się że ciężko będzie Ci się sprzedać w ten sposób, tj. "coś umim, tu pogrzebię, tam poklikam". wypunktuj dwie-trzy technologie gdzieś kozak (SQL, Excel?), resztę dopisz w 5 punktach, dane teleadresowe i już masz CV na jedną stronę A4 żeby
  • Odpowiedz