Wpis z mikrobloga

Hej @ZespolmBanku fajnie się zaczyna nasza współpraca, założyłem u was konto firmowe i nie dostałem do niego potwierdzenia w PDFie. Teraz za to potwierdzenie życzycie sobie 40zł. XD

Najśmieszniejsze, że tego samego dnia zakładałem drugi rachunek prywatny i tam juz potwierdzenie ładnie przyszło. Urząd Skarbowy wymaga tego potwierdzenia przy zakładaniu firmy, więc wygląda to trochę jak celowe nie wysłanie.

Dziwne że tylko to firmowe według was do spamu a wszystkie maile do prywatnego konta lądują normalnie w skrzynce odbiorczej.

#mirkoafera #banki #bankowosc #dzialalnoscgospodarcza #mbank
  • 23
@ZespolmBanku: Tak jak napisałem, rozmawiałem z Państwa konsultantem. Wiadomość do mnei nie dotarła, reklamacje złożyłem, czas na rozpatrzenie reklamacji to 30 dni, niestety Urząd Skarbowy nei daje mi takiego terminu.
@michael94:Podczas zakłądania DG nie musisz podawać numeru konta, żadne potwierdzenia z banków nie są potrzebne... Tym bardziej US nie chce żadnego numeru konta, z ciekawości potwierdzałem właśnie w US czy coś się zmieniło, ale nie.

Po prostu zostawiasz to pole na wniosku o założenie firmy puste. Potem zanim wystawisz fakturę, musisz poprzez CEIDG dodać numer rachunku (czy to konto firmowe czy osobiste), na który będziesz oczekiwał przelewu.

Tyle, właśnie zaoszczędziłeś 40zł.
@michael94: Lokal owszem, ale z tym kontem to jakieś wymagania z dupy. Bo nie masz obowiązku mieć konta zanim nie będzizesz wystawiał faktury.
Kwadrans temu dzwoniłem w Krk do US żeby o to spytać, bo mnie to tak zainteresowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie miasto ma takie z dupy wymagania?