Wpis z mikrobloga

  • 1
@jeshu jeżeli prowadzisz kobietę, gdzie ona nie wie jak iść, to puszczanie jest bez sensu, bo będzie musiała cie i tak przepuścić. Ale to jest fajne. Po prostu takie mile :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ataeB
@Daleth2202 no właśnie. Przepuszczam kobiety już co najmniej 20 lat, tak nauczył mnie ojciec, z szacunku do kobiet i w sumie robię to już z automatu. I na przedziale tych 20 lat, zauważam, że zachowanie kobiet strasznie się zmienia. Dzisiaj odwożąc dzieci do przedszkola, przepuściłem madke do wejścia, przytrzymałem drzwi, a no zareagowała jakbym co najmniej ściągnął jej koronę z głowy. Ohui!? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jeshu: Ja mam z tym problem tylko wtedy, gdy facet robi to nieumiejętnie i bez przemyślenia i w rezultacie blokuje sobą przejście :P Tutaj jest bardzo jasno opisane, jak się ułatwia komuś przechodzenie przez drzwi (nie tylko kobietom, także osobom starszym albo ludziom z tobołami).
  • Odpowiedz
@errabunda: najbardziej mnie bawi, jak "dżętelmęn" popycha drzwi, do przodu, wtedy puszcza kobietę, żeby się przecisnęła i to szybko, zanim drzwi odbiją i walną ją w czoło, a na koniec sam przechodzi. No beka xD

  • Odpowiedz
  • 0
@jeshu nie wiem jestem gejem i robimy tak że oboje rzucamy się do drzwi i przepychamy kto pierwszy. Potem glosno się smiejemy i zaczynamy całować :3
  • Odpowiedz
@jeshu: u nas w gimnazjum i liceum bardzo zwracali na to uwagę nauczyciele żeby chłopaki przepuszczali dziewczyny w drzwiach. I weszło mi to na tyle w krew ze na studiach czasami zachowywałam się niechcący jak księżniczka bo mój pierwszy odruch był taki ze oczekiwałam ze faceci mi będą otwierać. Wiec na pewno mi to nie przeszkadza bo od młodości jest bardzo naturalne.
  • Odpowiedz