Wpis z mikrobloga

Siema, ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie : skoro do VW Passata i Golfa przylgnęła opinia króla i księcia polskich wsi itd. to czy przylgnęła jakaś taka opinia do aut marki Skoda ? Jest to grupa VAG i jest ich dużo w Polsce, więc mnie to zastanawia. #skoda #volkswagen
  • 7
  • Odpowiedz
@Schkora729: Dla jednych to auta dziadków którzy jeżdżą z maksymalnie połową dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi natomiast dla mnie to najszybsze i najbardziej terenowe auta. Nic szybciej nie powiększa się w lusterku wstecznym niż Fabia z logiem jakiegoś producenta pasz albo mięsa na masce.
  • Odpowiedz
@Schkora729: Ja mam octavkę 2001 19.tdi 4x4 i lepszego auta do codziennego użytku z przewożeniem masy rzeczy nie mogę sobie wyobrazić, super tani w ekploatacji. Bazę komfortu zapewnia model New buisnes. multimedialna kierownica, 6 biegów, tempomat etc. Mówię na nią Szkoda, bo mi jej nie szkoda. :)
  • Odpowiedz
skoro do VW Passata i Golfa przylgnęła opinia króla i księcia polskich wsi itd. to czy przylgnęła jakaś taka opinia do aut marki Skoda ?


@Schkora729: Octavia jest technicznie spokrewniona z Golfem, można więc powiedzieć, że to jego "siostra". Zatem wniosek jest prosty - jeśli Golf jest księciem polskiej wsi, to Octavia jest księżniczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz