Wpis z mikrobloga

Martwię się o stan psychiczny niektórych osób przesiadujących na pato tagach, od jakiegoś czasu w ogóle się tu nie chce przesiadywać żeby posmieszkowac, bo większość pluje jadem na siebie, staje w obronie swojego internetowego idola, (czytaj magical/rafonix) bądź ciagle w kółko powtarza po raz setny swoje zdanie o tej lipnej akcji z klaunem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo naszło tu zielonek, poziom w czase streamowania naszych upośledzonych życiowo gwiazd niczym nie różni się od czatu na live ( ͡º ͜ʖ͡º) fajnie. ze była współpraca przy akcji zakończenia kariery Gurala, pedofilia bezsprzecznie jest przestępstwem i jego postępowanie powinno być ukarane, ale mam jakieś dziwne wrażenie, ze od nadmiaru zajmowania się wojenkami streamerow przestawiają się wam klepki w głowach( ͡° ͜ʖ ͡°) może oderwijcie się trochę do prawdziwego życia i świata, bo zaczynacie się upodabniać do tych z którymi chcecie walczyć )
#danielmagical #patostreamy #gural
  • 16
@przemek-: Wiem, bo widać to gołym okiem. Ja rozumiem, że może ludzi denerwować wiele rzeczy w internecie, ale czy warto rozsiewać dalej taką złą energię i mnożyć na potęgę podobne wpisy dla plusików? Życzę więcej uśmiechu na twarzach niektórych i spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iustitia_ad_omnes: To logiczne nie ma co z takimi gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plastek po zachowaniu na wczorajszym streamie bardzo się prosi o duże kłopoty, najgorsze jest to że kasa mu dalej leci.. Polak wczoraj z Rafonixem niezły #!$%@? na niego przeszli, ale się nie dziwię ( ͡º ͜ʖ͡º) wybiło szambo umysłowe grzegorza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Everything_is_Illuminated ja nawet nie daje rady tego oglądać. Jak odpaliłem wczoraj jego live to po paru chwilach wyłączyłem. Nie jestem w stanie pojąć jak bardzo trzeba być ograniczonym aby opierać każdy zarzut skierowany w swoją stronę, gdzie ewidentnie jest winny i doszukiwać się winy u wszystkich inny ludzi tylko nie u siebie. Hipokryzja na najwyższym poziomie.
@iustitia_ad_omnes: I to bezczelne zachowanie jak powiedział "no tak ja kopiowałem Rafona bo mogę i co mi zrobicie" albo, że Polak i Boxdel też obrażali o demoralizowali dzieci, tak w ogóle caly internet jest zły, zakłamany a ja taki biedny grzesio, może popełniłem błąd ale już więcej tak robić nie będę... ( ͡º ͜ʖ͡º) człowiek porażka jednym słowem. Zastanawiam się jeszcze czy to prawda była jak
@Everything_is_Illuminated tak, to prawda z tym tańczeniem, nie wiem czy są jakieś shoty z tej sytuacji ale tak było. Wszystko po to żeby się wybić. Widocznie jego ojciec jest na tym samym poziomie co syn. Jedynie matka słusznie zrobiła. Teraz chociaż nie jest łączona ze swoim patologicznych synem który winę widzi w każdym tylko nie w sobie. Opanował manipulacje do perfekcji. Sam Goebbels, gdyby jeszcze żył mógłby uczyć się od gurala, kunsztu.