Wpis z mikrobloga

@Monarch: Nie rozumiem dlaczego się czepiasz tej sytuacji? Pomówili ją to będzie dochodzić prawdy w sądzie, i nic "w #!$%@? agresywnego" tutaj nie widzę.
Prikaz z partii żeby szkalować?
  • Odpowiedz
@pk347: Z tego co wiem to ona tweetem odniosła się do wypowiedzi borowskiego a polin robi z niej antysemitę.
Pokazali jej tweet na ścianie na której pokazują jak polacy szkalują żydów.
  • Odpowiedz
@Mald:

"Z powodu pomówienia, jakiego dopuściło się @polinmuseum względem mnie, w tej chwili złożyłam do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia akt oskarżenia

przeciwko D. Stoli, dyrektorowi @polinmuseum" - napisała Ogórek na Twitterze.
Ma to związek z użyciem przez Polin na wystawie "Obcy w domu. Wokół Marca '68" tweeta Ogórek z 28 lipca 2017 roku, w którym napisała: "Panie Marku Borowski, nawiązując do wypowiedzi o kręgosłupie Jarosława Gowin, czy oznaką kręgosłupa
  • Odpowiedz
  • 0
@Monarch No jak by mnie wywiesili w towarzystwie Ziemkiewicza to tez bym się poczuł urażony.
Dla mnie to wywieszanie publicznie ludzi i przypisywanie im pewnych cech jest dziwne. I się nie dziwię, że ludzie robią pozwy jeśli poczuli się pomówieni.
  • Odpowiedz
@stjimmy: no #!$%@?. To niech tez jej wytoczy pozew jak sie czuje zaatakowany. Ogórek, moja rodaczka, została zaatakowana przez zydostwo, czy mi sie podobają jej poglądy czy nie to jest w tym momencie drugorzędna kwestia
  • Odpowiedz
  • 1
@Mald: ale za co ich bedzie pokazywac, ze pokazali jej tłita? Czy cos przegapilem?

@pk347 Tlit chyba nie był jakiś mocny. A oni to zinterpretowali tak, że jest antysemitka i tak ją przestawili. - Wiec ja uważam, że ma prawo się bronić i czuć pomowiona jeśli ta antysemityzm się nie czuje itp. Od tego są sądy w sumie.
Z resztą za samo postawienie w jednym szeregu z Ziemkiewiczem to powinni karać,
  • Odpowiedz
To niech tez jej wytoczy pozew jak sie czuje zaatakowany


@Lord6Infamous: do poziomu idiotów nie warto równać czasami.

zydostwo,


@Lord6Infamous: twój antysemityzm i co chwilę plucie o "żydostwie" jest nawet urocze zwłaszcza , że dyrektor muzeum to Polak
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv

Ale oni jej nie wywiesili.

Wrzucili tylko tweeta bez jej nazwiska.
@GordonLameman3 A to ciekawe. To faktyczne noże nie być podstaw. Z innej beczki mają prawo używać jej wypowiedzi bez podawania autora? Nie jest to naruszenie prawa autorskiego?
  • Odpowiedz