Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas przeglądam sobie w internecie losy zawodników, którzy przewinęli się przez naszą ligę i zastanawia mnie strasznie pan Ojamaa. Odkąd rozstał się z Legią nieco ponad 2 lata temu zdążył 6-krotnie zmienić klub. W niektórych miejscach nie zdążył się nawet dobrze rozpakować i już zwijał manatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako napastnik w reprezentacji Estonii w 27 meczach nie strzelił nawet bramki. Wiem, że sama Estonia dużo nie strzela, no ale chociaż jedną brameczkę czy coś pasowałoby wturlać. Zresztą klubowo jak widać po historii transferów (oprócz Motherwell FC) nigdy też nie błyszczał.
Zastanawia mnie co mu przeszkodziło w osiągnięciu większego sukcesu, bo wyjeżdżając w wieku 16 lat do Anglii miał status ogromnego młodego talentu.
#pilkanozna #ekstraklasa #legia #transfery
Nusretin - Co jakiś czas przeglądam sobie w internecie losy zawodników, którzy przewi...

źródło: comment_9v35KiVkeWz8iYxZKe5HSnJlJGyJ2xiQ.jpg

Pobierz
  • 5
@Nusretin: Mnie zawsze #!$%@? wspólny dorobek reprezentacyjny 3 solidnych, łotewskich napadziorów z przeszłością (i teraźniejszością) w naszej ekstraklasie - Rudnevsa, Visnakovsa i Rakelsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)