Wpis z mikrobloga

@Mave: To nie tylko oglądają dzieci w wieku 11-15 lat jestem pełnoletni i również oglądam zagadki od klauna i takich osób jest znacznie więcej... po prostu ludzi ciekawią takie zagadki i łamigłówki i uwierz że wiele osób które to oglądają również sobie zdają sprawę że to ustawka. Wolę oglądać coś takiego niż magicala na urzędniczej i ciągłe chlanie wódy czy pedofila którego podniecają 13 letnie dziewczynki. Chcieliście mieć inny kontent na
@oldschool493: interesuje mnie Kryminologia a to podchodzi pod ten temat. To czym się rajcuje nie powinno ciebie obchodzić. Lubię rozwiązywać takie łamigłówki. Jak wolisz oglądać Gohę która sra pod siebie nie mam nic nie przeciwko temu ale jeśli mówisz że jestem głupi bo mam takie zainteresowania to jesteś po prostu burakiem... przypie**alasz się do czyjegoś hobby tylko po to aby mieć za to plusiki. Jak nie masz swojego hobby to mam
@oldschool493: Ale ty czlowieku jesteś ograniczony umysłowo. Wolisz ogladac DM, Gurala bądź Rafatusa, bo z tego co widze to tak? Lepsze jest ogladanie juz takiego fake targetu niz demoralizujacej patologii.