Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Co Ty tu opowiadasz? Masz pierwsze dwie litery nazwiska. Zamykasz widoczność publiczną profilu, zamykasz listę znajomych (dopuszczasz np. tylko widoczność wspólnych znajomych), zamykasz możliwość wyszukania Cię po mailu i numerze telefonu i to już jest sporo pod to, czego potrzebujesz.
@FELIX90 i tak pesel mozna zakryc poza pierwszymi z data urodzenia, tak samo adres i inne niepotrzebne dane. Oni chca tylko zdjecie imie nazwisko i rok urodzenia z dowodu
@FELIX90: jak nie pamietasz po tylu latach na co sie zgodziles to mozez go przeczytac ponownie. No chyba ze sie dziwisz ze przez 8 lat nic sie niedzialo to wyjasniam pewnie dlatego ze nikt na grupach na ktorych sie udzielasz dotad nie zglosil naruszenia regulaminu i/lub ostatnio jestes bardziej aktywny.
@FELIX90 i tak robia to banki i twój operator komórkowy. Jesli byś serio chcial aby twoje dane nie byly sprzedawane to nie wiem, fałszywa tożsamość albo zycie jak w średniowieczu w lesie.
@FELIX90 nie no jasne, jak twoje dane sprzedają panowie w garniturach to jest ok, tak musi pewnie byc nikt sie nie buntuje. Ale jak robi to student w bluzie z kapturem to dzwońmy do giodo i na policje bo łamanie praw.
@Canova: tylko porównywanie wymagań i kwestii w których można sie nagiąć w przypadku bankowości do portalu społecznościowego jest niewspółmierne. Bez konta w banku się nie obejdę. Facebooka mam w dupie.
Jak stoję przy bankomacie to nad głowa nie wyświetla mi sie transparent z moim imieniem i nazwiskiem