Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy usunięto mi post za prawdę. Sebastian Szymański vel Baobab jest patologicznym dresem i nikim więcej.Darmozjad i nie wychowany patus.Nie rozumiem tego jak dziewczyny mogą lecieć na takiego obszczanego śmiecia.Głupio mi za moją płeć że lecą na takich mężczyzn.Za kogo ty się masz człowieku? Pamiętam jak wróciłeś do Daniela i było nocowanie pod namiotem wtedy te rozsądniejsze i mądrzejsze dziewczyny cisnęły cię w donejtach że nie chciały by cie mieć za chłopaka czy męża i pisały o tobie prawdę.Jesteś niewychowaną świnią na garnuszku matki. Szkoda że nie ma shotów jak ci cisnęły w donejtach dziewczyny i chłopaki.Mówiłeś kiedyś jakie to dziewczyny są łatwe i czego to nie wymagasz.Ale ty nie możesz mieć żadnych wymagań,bo jesteś obszczańcem i gównem.Taka patologia nie powinna się mnożyć!Twarz to masz taką patologiczną,wyglądasz jakbyś miał 40 lat. Kiedyś będziesz chciał mieć rodzinę i dzieci,i wtedy będziesz tworzył gorzkie żale i narzekał jakie to życie jest ciężkie,i jak ci dało w dupę jak to robi większość Polskich raperów.Ale to ty jesteś największym patusem i nikim więcej. Ja nawet na ciebie bym nie spojrzała i jeszcze raz chcę przeprosić za część mojej płci że lecą na takich patusów ale nie mierzcie wszystkich jedną miarą. Byłam kiedyś w Toruniu i słyszałam że podobno Baobab wyruchał chłopaka jakieś dziewczyny,od takiego typa ale nie wiem czy to prawda. Jak jest tutaj ktoś z Torunia to proszę napisać jeśli słyszałeś takie rzeczy.Już dawno miałam o tym napisać ale nie mam na to twardych dowodów. W każdym razie Baobab jesteś żałosny.
#danielmagical #baobab
Pobierz
źródło: comment_84oj6hkiJs6ICQvX3s4yD9O9eR1ULbMV.jpg
  • 34